0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжковий клуб Старого Лева: обговорення книжки Олени Стяжкіної «Смерть лева Сесіла мала сенс»
На черговому Книжковому клубі Старого Лева обрали для обговорення книжку письменниці і публіцистки з Донецька Олени Стяжкіної. 17 липня о 16:00 запрошуємо поспілкуватися про роман «Смерть лева Сесіла мала сенс». Нагадаємо, що консультантка Олександра Бойко у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17) проводить засідання книжкового клубу «Відчайдушні читачі» щодругої суботи.  Всі охочі у Книгарні-кав’ярні на Галицькій можуть повідомити на касі, що планують відвідати обговорення і отримають знижку 20% на книгу Олени Стяжкіної, пропозиція діє до 17 липня включно. Також учасники можуть смакувати гарячими напоями під час засідання клубу зі знижкою 20%. Реєстрація за посиланням.
 
«Смерть лева Сесіла мала сенс»
— роман Олени Стяжкіної про нашу війну й про долі людей, випадково поєднаних у Донецькому пологовому будинку в 1986-му році. Магія фотографії та запозичених імен перетворює незнайомців на гілки генеалогічного дерева — і вони врешті стають родиною, головна в якій — маленька дівчинка. У книжці безліч переходів — стоматолог стає воєнним хірургом, цап — сапером-собакою, боягузливий радянський чиновник набуває рис янгола-охоронця, продавчиня косметики перетворюється на інструктора зі снайперської стрільби... В українському Донбасі. На початку ХХІ століття. Проте час у книжці — доволі умовна величина.
 
Це перший роман авторки українською мовою — втім, не повністю: за задумом, українська тут — чи не найголовніша точка переходу, в якій свідоме прощання з російською означає для героїв та негероїв можливість бути собою.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів