0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжковий клуб Старого Лева: обговорення книжки Мілана Кундери «Жарт»
Книжковий клуб Старого Лева — це особлива атмосфера, довірливі розмови і жваві дискусії, а ще  — смачна кава зі знижкою 20% для учасників обговорення і нові знайомства. Щодругої суботи консультантка Олександра Бойко у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17) проводить засідання читацького клубу «Відчайдушні читачі». 12 червня о 16:00 запрошуємо поспілкуватися про Мілана Кундеру та його книжку «Жарт». Реєстрація за посиланням.
 
«Жарт» — хронологічно найперший роман культового письменника сучасності Мілана Кундери — сконструйований за принципом народної поліфонії, коли в хорі поєднано гармонійне звучання багатьох голосів.
Не через ностальгію, а заради лихого жарту, точніше, заради відплати, вирушає Людвік Ян на свою малу батьківщину, в невеличке моравське передмістя. Бо саме через невдалий жарт п’ятнадцять років тому все полетіло шкереберть: Людвіка зраджують товариші, його виключають із партії і університету й запроторюють у штрафний «чорний батальйон». Життя не зламало його, проте зробило одержимим помстою, яка врешті перетворюється на чистісінький фарс.
 
Якщо ви ще не читали книгу, встигніть придбати «Жарт» Мілана Кундери до 12 червня у Книгарні-кав'ярні на вул. Галицькій, 17, зі знижкою 20% за промокодом cluboldlion.
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів