0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжковий клуб Старого Лева: Лорі Верхомин, «Кохання. Життя і смерть з Біллі Евансом»
25 вересня о 16:00 традиційно збираємося за горням кави у Книгарні-кав’ярні Старого Лева у Львові (вул. Галицька, 17), аби поговорити про літературу і те, що між рядками. Лорі Верхомин, американка з українським корінням, описує своє знайомство і стосунки з культовим музикантом Біллі Евансом у книжці «Кохання. Життя і смерть з Білллі Евансом». Реєстрація на зустріч за посиланням. Модераторка події Олександра Бойко.
 
На видання до 25 вересня включно можна отримати знижку 20%, сказавши на касі Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) пароль «відчайдушні читачі».
 
 
Ця історія кохання — неймовірна, тому що не вигадана. Іноді безмежно красива, іноді страшна й приземлено-життєва. Але справжня, як справжнє кохання. Коли двоє дивляться в одному напрямку, коли різниця у віці не має жодного значення, коли Він вчить її чути музику між нотами, а Вона його — чути тишу між словами про кохання.
 
У цій книжці спогадів Лорі Верхомин розповідає про останні непрості 18 місяців життя і смерті талановитого американського джазового піаніста з українським корінням Білла Еванса. Через його особливе розуміння та виконання джазу музичний світ захоплюється ним донині.
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Чомусь сайт не дає писати розлогі коментарі, повідомляючи про помилку (мабуть забагато букв). Скажу лише одне - Білл Еванс заслуговує на набагато більше, ніж переклад щоденника самозакоханої дівчинки, яка вирішила хайпанути на імені Еванса. Я так розумію, цю, так би мовити, "історію" на зустрічі намагатимуться щосили романтизувати, кожен - з власних причин. :) Хоча там романтизувати рівно нічогісінько. Розлогіший коментар, чому цю книжку не варто брати до рук, особливо шанувальникам джазу, шукайте на Goodreads ;)
16-09-2021 13:56 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! Так, коментарі мають обмеження по кількості знаків. Нам прикро, що книга вам не подобається. Але розуміємо, що вподобання у всіх різні. Тому віримо, що серед наших книг є багато таких, які будуть вам цікаві :)
17-09-2021 8:19 |
Avatar
У будь-якому випадку повага вам, що взялися за цей очевидно ризикований з комерційної точки зору проєкт. З нетерпінням чекатиму на нові книги на джазову тематику, їх в Україні бракує (чи ця, бува, не єдина?).
17-09-2021 10:03 |