0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Жінка, чоловік та весь цей джаз»: музично-поетичний перформанс від Мар’яни Савки, Павла Табакова, Славка Нудика та кавер-гурту Orchestra Vito
У середу, 21 лютого, у клубі !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26) поетеса і письменниця, головна редакторка «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка презентує свій проект «Жінка, чоловік та весь цей джаз». Це – музично-поетичний перформанс на вірші авторки та з музикою відомого кавер-бенду Orchestra Vito, що імпровізує на теми джазової класики. Також на сцені гості побачать Славка Нудика, учасника вокальної формації «Піккардійська Терція», та «Голос країни» – Павла Табакова. Початок о 18:00, вхід вільний.
 
«Жінка, чоловік та весь цей джаз» – це своєрідна міні-вистава у віршах під акомпанемент розкішних джазових ритмів від знавців своєї справи, кавер-бенду Orchestra Vito. Акторами на сцені є Мар'яна Савка (жіночий голос) та Славко Нудик (чоловічий голос). Природною є поява ще «Голосу країни», тобто голосу Павла Табакова.
 
«Майже 10 років тому ми з Павлом Табаковим та колективом Orchestra Vito презентували «Джаз-кафе», у такому ж перформативному форматі, коли вірші можна було читати, співати, танцювати. Це були шалені емоції! – Пригадує Мар’яна Савка. – Ідея відновити такий поетично-джазовий формат з’явилася спонтанно, коли я зрозуміла, що насувається мій невеличкий ювілей (21-го лютого – мій день народження), а я хочу не просто приймати дарунки, а дарувати. Тим паче, з того часу написано багато нових віршів, пережито багато змін. Дуже радію, що з нами Славко Нудик – не лише відомий співак, а й прекрасний актор!».
 
Музично-поетичний перформанс «Жінка, чоловік та весь цей джаз» подарує усім шалений вечір, сповнений віршів, музики та неймовірних емоцій. Чекаємо на вас у середу, 21 лютого, о 18:00 в клубі !FESTrepublic!
 
Вам може бути цікаво
Роналду
Демидюк Христина
Мессі
Де «Правду» шукати: відгук на книгу Террі Пратчетта
Еко-діти: Книжки, які сформують свідоме ставлення до світу
Даруємо знижку на книжку тижня: «Руки розбійника»
stary_lev Стежити
1638 дописів 37572 читачів