0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ірина Славінська презентує «Мої запасні життя» в Одесі, Дніпрі та Вінниці
У грудні Ірина Славінська презентує дебютну книжку есеїстики «Мої запасні життя» у трьох містах України. Книжка увійшла до довгого списку премії «Книга року ВВС-2019» у категорії «Есеїстика» та до довгого списку Премії імені Юрії Шевельова. Запрошуємо поспілкуватися з авторкою та більше дізнатися про книгу:
 
Середа, 4 грудня — Одеса — Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Катерининська, 2), 18:30 — Модераторка Світлана Бондар.
 
П’ятниця, 6 грудня — Дніпро — Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Глінки, 20), 18:30 — Модераторка Вікторія Наріжна.
 
Середа, 11 грудня — Вінниця — Книгарня «Є» (вул. Соборна, 89), 18:30 – Модератор Сашко Вешелені.
 
«Мої запасні життя» — дебют Ірини Славінської в есеїстиці.
Ця книжка — клаптикова ковдра, зібрана зі спогадів, рефлексій та міркувань. Журналістка, перекладачка та продюсерка «Радіо Культура», членкиня Українського ПЕН Ірина Славінська розмірковує про особисту історію, історію родини і роду, збирає докупи пазли спогадів з дитинства, навчання, подорожей, робочі ситуації з перекладацької і журналістської справ — аж до подій недавнього часу. Це визначення важливих у житті моментів — певних якорів і культурних кодів, якими залогінюємо себе у сучасну реальність. Маркування втрачених ланок пам’яті, які потребують усвідомлення, але не завжди підлягають відновленню. Історії інших людей, а чи навіть інших країн, які можна проживати, наче власні запасні життя.
 
«У центрі уваги цієї книжки — тривоги та неврози уявних і цілком реальних 30-літніх. Альбом фотографій, полиця VHS, бібліотека та улюблений плейліст – можливі інструменти подолання тих тривог. Чи то ескапізм, чи то самозанурення та рефлексія», — Ірина Славінська.
 
Ірина Славінська — продюсерка «Радіо Культура», перекладачка, журналістка. З 2006 року працює в медіа. Долучилася до команди, що відновила роботу «Громадського радіо» 2013 року. З квітня 2018 року працює у команді Суспільного мовлення. Лауреатка премії імені Олександра Кривенка 2019 року. Координаторка програми проти сексизму в медіа та політиці «Повага».
 
Вам може бути цікаво
928 миль від дому
Прощавай, зимо: Що почитати у лютому
Відкриття нової Книгарні-кав’ярні Старого Лева у Львові
Презентація збірки репортажів Наталі Гуменюк «Загублений острів»
Книги у кіно: екранізації, які ви не можете пропустити
Даруємо знижку -30% на 9 книжок
stary_lev Стежити
дописів читачів