0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Інстаграм-розмова про трилогію «У світлі світляків»
Зовсім нещодавно з друку приїхала третя, завершальна, частина підліткової трилогії «У світлі світляків, яка має назву «У світлі світляків. Там, де тиша». І з цієї нагоди «Видавництво Старого Лева» організовує онлайн-зустріч з авторкою, Ольгою Войтенко! Про світ фентезі, підлітків у книгах та реальному житті, Єву-Лізу, Тіма та драконів, світляків та темряву говоритимемо з Ольгою Войтенко та модераторкою Олею Русіною. Зустрінемось на інстаграм-сторінці Старого Лева 20 жовтня о 18.30.

«У світлі світляків. Там, де тиша»:
У безмежно темному і засніженому світі загубити одне одного дуже легко. Та що там, у цій темряві можна загубити навіть самого себе. Вирушаючи у подорож, Єва-Ліза, Тім, Анна та Нік хочуть лише одного — знайти Макса. Та чи можливо знайти когось, коли не знаєш, де шукати, а супроти тебе — сама безмежність? Водночас чи можна залишатися на місці, коли десь далеко, там, де тиша, неодмінно мають бути відповіді? Щоправда, можливо, зовсім не ті, яких сподіваєшся...

Ольга Войтенко – письменниця та сценаристка. Пише оповідання для дітей та повісті, а також сценарії для кіно, анімації і телебачення. 2011 р. отримала диплом «Коронації слова» за кіносценарій для дітей. Працювала сценаристкою ранкової дитячої телепередачі «Світанок» на ICTV. Сценарії та фільми, зняті за її сценаріями, стали лауреатами низки нагород Міжнародних Кінофестивалів. Кілька років монтувала документальні фільми, займалася фотографією та працювала арт-директором. Авторка трилогії «У світлі світляків».
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати