0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Інсайдерський путівник «Смак пива» презентують у Києві та Львові
Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» світ побачив путівник найвидатнішим напоєм людства «Смак пива». Книжку написав американський письменник і лектор, який консультує пивні й пивоварні проекти по всьому світі Ренді Мошер. І вже незабаром перекладачка книжки Лана Світанкова презентує українське видання у Києві та Львові.  Разом говоритимемо про історію і види пива та їхні особливості, про дегустування та подання, й, звісно, про любов до цього напою у всьому світі :)
 
Зустрічі відбудуться:
 
Неділя, 22 квітня – Київ – «Varvar Bar» (вул. Саксаганського 108/16), 17.00.
 
Вівторок, 24 квітня – Львів – Театр пива «Правда» (пл. Ринок, 32), 4 зал, 18.30.
 
Традиція варити пиво поширена майже в усьому світі, адже воно, за єгипетською легендою, врятувало світ. Цей напій можна смакувати і в спекотний літній полудень, і в холодну зимову пору, головне — уміти правильно обрати сорт пива та вдало підібрати до нього страву. Ця книжка є справжнім дарунком і для досвідчених поціновувачів пінного хмільного напою, і для тих, хто ще тільки починає пізнавати магію смаку цього трунку і відкривати для себе багатство його стилів.
 
«Чи хотіли б ви розповісти великій кількості людей про те, що любите, і поділитися з ними цікавезними фактами, неочікуваними подробицями, пояснити, за що саме ви це любите? Мені от пощастило, – ділиться про появу українського перекладу книжки Лана Світанкова. – Все почалося з двох коротких листів, письменнику та видавництву, і закрутилося. Крутилося днями, ночами, на березі моря, в горах, з келихом в руках, і тепер я можу бути голосом автора, який переконає вас в тому, що пиво – аж ніяк не простецький напій з бульбашками, а цілий всесвіт смаків і ароматів, зі своєю історією, культурою і особливостями».  
 
Запрошуємо усіх допитливих пиволюбів! У програмі: презентація, автограф-сесія та розіграш).
 
Лана Світанкова – учасниця сертифікаційної програми пивних сомельє «Cicerone» (Cicerone Certified Beer Server), пивний суддя (prov. BJCP), пивний посол, авторка, бігунка, мандрівниця. Просуває пивну культуру у всі можливі способи, подеколи – в деспотичні. Перекладачка,  дописувачка видання про пиво і пивну культуру «BeerBox». Організатор тематичних дегустацій, серед чого поєднання пива та їжі. Ідейний генератор і шило пивоварні «Varvar Brew».
 
 
 
Вам може бути цікаво
Ірина Лазуткіна: «Повітряна куля, розміром з 5-поверховий будинок, легко поміститься у багажник авто»
Хроніки Південного
Белявців Беатріче
Кміта Рімантас
Львівські яблучні історії від Галини Вдовиченко: «Пів’яблука» та «Інші пів’яблука»
Мирослав Лаюк читатиме вірші із нової збірки «Троянда» у Києві
stary_lev Стежити
1696 дописів 39344 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати