0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Хороші хлопці» – у Тернополі та Івано-Франківську
Тернопіль, Франківськ, ви готові відриватися з «Хорошими хлопцями»? 8 та 9 лютого, в арт-кафе «Koza» (м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 23) та «PromBar» (м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23) Любомир Серняк й KDNP святкуватимуть вихід нової книжки «Хороші хлопці фінішують першими» та вчиняють ламповий кач. Трохи музики, трохи поезії і багато крутих емоцій. 
Вхід вільний.
 
- п'ятниця 8 лютого - м. Тернопіль - 19:00 - Koza Bar - бульвар Т.Шевченка, 23
 
- субота, 9 лютого - м. Івано-Франківськ - 18:00 - PromBar (вул. Сахарова, 23)
 
Тандем поета Любомира Серняка та музиканта, дизайнера Назара Гайдучика (KDNP) сформувався під час праці у видавничому бізнесі України. Назар створює обкладинки до книг «Видавництва Старого Лева» та проводить лекції про сучасний книжковий дизайн, а Любомир цього разу подбав про наповнення ;). У Тернополі та Івано-Франківську вони презентують нову збірку віршів Любомира  — «Хороші хлопці фінішують першими».
 
 
Поезія, яку почують і відчують на собі глядачі, як рух крізь життя: нерівномірний, інколи рваний, інколи заповільнений, такий, при якому встигаєш роздивитися візерунки на черевиках сусідки й надихатися хмарами. А часом нічого не встигаєш, бо дихання обривається, і тільки образи кружляють перед очима — п’янкі, колючі, надто впізнавані або ж надто екзотичні для кожної конкретної голови. Тому «фінішувати» тут — мета (само?)іронічна, значно важливіше втрапити у потрібний ритм. Адже ця збірка — це швидше про рух угору, рух росту.
Вам може бути цікаво
каміньсадліс
Черняхівська Вікторія
Пофронтеримо у Луцьку? Автори Старого Лева завітають на фестиваль «Фронтера»
Великі перипетії у маленькому місті: як «Поштова лихоманка» сколихнула весь Дискосвіт
Знижки до 30% на новинки електронних книг!
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Амадока»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати