0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Хороші хлопці фінішують у Києві
Настав час сповзати з улюбленого дивана та відриватися з «Хорошими хлопцями»!  У неділю, 3 лютого, в арт-кафе «Х.Л.А.М.» Любомир Серняк та KDNP святкують вихід нової книжки «Хороші хлопці фінішують першими» та вчиняють ламповий кач. Трохи музики, трохи поезії і багато крутих емоцій. Вхід вільний.
 
 
Тандем поета Любомир Серняк та музиканта, дизайнера Назара Гайдучика (KDNP) сформувався під час праці на нивах видавничого бізнесу України. Назар створює обкладинки до книг «Видавництва Старого Лева» та лекції на тему сучасного кнжкового дизайну, а Любомир цього разу подбав про наповнення. У арт-кафе «Х.Л.А.М.» вони презентують нову збірку віршів Любомира  — «Хороші хлопці фінішують першими».
 
Поезія, яку почують і відчують на собі глядачі, як рух крізь життя: нерівномірний, інколи рваний, інколи заповільнений, такий, при якому встигаєш роздивитися візерунки на черевиках сусідки й надихатися хмарами. А часом нічого не встигаєш, бо дихання обривається, і тільки образи кружляють перед очима — п’янкі, колючі, надто впізнавані або ж надто екзотичні для кожної конкретної голови. Тому «фінішувати» тут — мета (само?)іронічна, значно важливіше втрапити у потрібний ритм. Адже ця збірка — це швидше про рух угору, рух росту.
Вам може бути цікаво
Ти тут, Боже? Це я, Маргарет
Блум Джуді
Ківі Ківі
10 (з хвостиком) фактів про Галину Вдовиченко
Розпродаж до -70%
Ерік (колекція)
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати