0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Г`юстоне, у нас проблеми»: розмова з Наталкою Сняданко про роман Катажини Ґрохолі
У «Видавництві Старого Лева» вийшов захопливий і веселий роман популярної польської письменниці Катажини Ґрохолі «Г'юстоне, у нас проблеми» у перекладі Наталки Сняданко. В майстерному доробку письменниці і перекладачки десятки книжок, вона перекладає з польської, німецької та російської мов.
 
У п’ятницю, 23 жовтня, о 18:30 у львівській  Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) Наталка Сняданко разом із модератором Богданом Коломійчуком поспілкуються про труднощі перекладу ніби-то «легкої книжки», чи складно передати польські жарти та іронію для українського читача та чому книжки Катажини Ґрохолі люблять у всьому світі. Кількість місць обмежена. Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.
 
«Г'юстоне, у нас проблеми» — роман про безробітного кінооператора, у якого все пішло не так: з коханою розійшовся, мама втручається у життя, а маленькі і великі халепи постійно супроводжують його холостяцькі будні. Єремія балансує між статусом невдахи, нереалізованого митця і успішного майстра телевізорів, він не здається перед життєвими викликами, але часто сумує. На початку книжки ми бачимо роздратованого і невдоволеного 32-річного холостяка, але з кожним розділом читачі і читачки ставитимуться до нього прихильніше.
 
Катажина Ґрохоля майстерно передає голос чоловіка: розгубленого, моментами різкого й інфантильного, але щирого і закоханого. Тому готуйтеся, що прийдеться вболівати, співпереживати, багато сміятися, а моментами хочеться просто нагримати.
 
Якщо не встигли зареєструватися, то не засмучуйтеся – на сторінці видавництва у facebook відбудеться пряма трансляція зустрічі.
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів