0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Гупало Василь. П’ять з половиною пригод» – відтепер у навчальній програмі для 5-го класу!
Перша книжка про українського супергероя – «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році, внесена до переліку обов’язкової літератури для учнів п’ятих класів українських шкіл. Неймовірні історії друзів Василя Гупала, Левка Триндуна та Премудрої, що траплялись у містечках Київщини та Полтавщини, описав Олександр (Фоззі) Сидоренко – вокаліст гурту ТНМК, письменник, журналіст. Ілюстрації до книжки створив художник-мультиплікатор Сашко Даниленко, відомий своїми відеороботами для гуртів ДахаБраха та ТНМК.
 
Усі ми з дитинства навчені вірити, що добро перемагає зло. Для тих, хто з певних причин розчарувався чи засумнівався в цьому постулаті – книжка напівпритчевих оповідок від Фоззі. Тут добро уособлює простий собі чоловік – Гупало Василь. Але простий він до пори до часу. Коли ж настає інша пора, інший час і добру людей починає щось загрожувати, Гупало Василь фізично проявляє метафізичну здатність добра рости, збільшуватись у розмірах і таки перемагати...
 
У програмі від Міністерства освіти та науки зазначено, що на прикладі книги «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод» діти мають засвоїти «Емоційно-ціннісне ставлення, усвідомлення постійної присутності в житті, у душі людини добра і зла, красивого і потворного. Розуміння ролі творчих здібностей (уяви, фантазії, прагнення експериментувати) у розвитку й самореалізації людини».
 
Також у переліках рекомендованої літератури для п’ятого ласу такі твори:
 
– ГРИДІН С. «Федько − прибулець з інтернету», «Федько у віртуальному місті», «Федько у пошуках чупакабри»;
– МЕНЗАТЮК З. «Київські казки», «Ангел Золоте Волосся»;
– ПРОХАСЬКО М., ПРОХАСЬКО Т. «Куди зникло море»;
– ФРАНКО І. «Коли ще звірі говорили»;
– ЦІЛИК І. «МІСТОрія однієї дружби».
 
Повні переліки літератури для 5-9 класів можна переглянути за цим посиланням.
 
Вам може бути цікаво
У пошуках сутності феномену Кріштіану Роналду
Дмухавка та інші пухнасті вірші
Про Стенлі Кубрика, позаземні цивілізації і магнітні бурі: інтерв’ю з автором книжки «Як влаштовано Всесвіт»
Графік роботи Старого Лева протягом 27 квітня – 9 травня
Ларс.LOL
Акерлі Ібен
stary_lev Стежити
1751 дописів 40218 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Без коментарів! Навіщо задавати дітям 5 класу прочитати книгу, якщо її ніде нема, окрім як за гроші??? Я, як мати, просто обурена!!!
23-12-2017 0:47 |
Avatar
StarLev
Доброго дня. Ми розуміємо ваше обурення. Проте "Видавництво Старого Лева", як й інші видавництва, не впливають на вибір книг, рекомендованих до читання у межах шкільної програми. Ця книга - комерційний проект, і тому вона має відповідну ціну. Чимало наших книжок є у бібліотеках, де доступ до них є у всіх. Також ми часто організовуємо акції і розпродажі, де цю ж книжку можна купити дешевше. Також ви можете звернутися з проханням щодо державної закупівлі видання до відповідних урядових установ.
26-12-2017 12:00 |