0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Вдовиченко зустрінеться з читачами у Луцьку
Уже у неділю, 15 грудня, українська письменниця та авторка книг для дорослих і дітей Галина Вдовиченко завітає до Луцька! О 15:00 письменниця зустрінеться з юними читаками і розкаже їм про нову котячу пригоду – «Котохатку». А вже згодом о 17:00 презентує роман «Найважливіше – наприкінці» дорослій аудиторії. Запрошуємо на зустрічі з авторкою у Книгарню «Є» (вул. Лесі Українки, 30)!
 
На сторінках книжки «Котохатка» дітки познайомляться із шістьма маленькими кошенятами, що опинилися на зимовій вулиці, де їм холодно й голодно... Але вони не з тих, хто скиглить і впадає в розпач. Натомість кошенята гуртуються і перетворюють зиму у веселу забаву: бавляться у піжмурки, прокладають лабіринт у снігу, уявляючи себе археологами, будують дуже затишну снігову котохатку. А тоді знаходять чим її прикрасити. Герої-кошенята захоплять малюків своєю жвавістю та багатою уявою і підкажуть чимало ідей для зимових ігор.
 
У центрі роману «Найважливіше – наприкінці» – чоловік і жінка у стані війни, перемир’я і розчарування, надії та віри. Тридцять п’ять років разом, дорослі діти, складний період життя. Той час, коли нарешті варто зрозуміти, що ж насправді єднало й роз’єднувало цих двох. Це книжка про вміння прощати і співпереживати, не розмінюватися на дрібниці і бути уважними одне до одного і до себе, цінуючи кожну мить цього несамовито швидкоплинного життя.
 
Вам може бути цікаво
Скандинавська читанка
Гармонія тексту та ілюстрацій: Топ-12 книжок для дітей з авторським художнім оформленням
«Танець недоумка»: планетарна фантастика, що плавить мозок
Ірина Славінська розповість про «Мої запасні життя» в трьох містах України
Джон ле Карре отримає премію $100 тис за «вклад у демократію»
Топ 5 книг про чарівних істот на будь-який смак
stary_lev Стежити
дописів читачів