0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Вдовиченко та її «36 і 6 котів-детективів» їдуть у Вінницю
У суботу, 21 жовтня, Старий Лев чекатиме на друзів у вінницькій книгарні «Є» (вул. Соборна, 89)! Письменниця Галина Вдовиченко запрошує приєднатися до квесту «Допоможи котам: стань детективом!» за мотивами її другої книги про наших хвостатих улюбленців – «36 і 6 котів-детективів», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Початок захопливої пригоди – о 12.00.
 
36 і 6 котів повернулися! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго... Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів беруться до справи.
 
На гостей квесту у Вінниці чекає можливість розплутати цю детективну історію і допомогти котам дізнатися правду. Також Галина Вдовиченко підготувала майстер-клас зі створення власних муркатих героїв: можна буде намалювати кота, який відповідає саме вашому характеру. Але і це ще не все: учасники зустрічі і самі перетворяться на персонажів із книги, адже Галина Вдовиченко планує «оживити» одну зі своїх розповідей.
 
Приходьте і беріть друзів – буде цікаво й незабутньо!
 
Вам може бути цікаво
Вірш дня. Максим Рильський
Світ не створений
Церебро
Грозовська Олена
«Гарячі» дитячі видання Старого Лева до 25 Book Forum
Наталя Іваничук: «Для перекладача головне – не переписувати текст під себе...»
stary_lev Стежити
1344 дописів 26734 читачів
Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати
Avatar
Чи буде така зустріч у Києві?
31-10-2017 16:24 |
Avatar
StarLev
Найближчим часом зустрічі з авторкою у Києві не плануємо. Слідкуйте за оновленнями тут https://starylev.com.ua/news/nayblyzhchi-podiyi-vydavnyctva-starogo-leva.
31-10-2017 17:35 |