0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Вдовиченко презентує новий роман у Києві
«Видавництво Старого Лева» та Creative Women Space запрошують на презентацію довгоочікуваного нового роману Галини Вдовиченко «Найважливіше – наприкінці», що відбудеться у неділю, 27 жовтня, у Києві. Початок о 18:00 у Creative Women Space (пров. Михайлівський, 9Б).
Модеруватиме розмову Ганна Улюра. Вхід вільний.
 
«Найважливіше – наприкінці» – це гранично інтимна книга у тому сенсі, що розповідає історію стосунків чоловіка та жінки без прикрас. Хто вони, ці нові герої Галини Вдовиченко? І чи такі вже нові?
 
Сьогодні чоловік та жінка на шляху війни одне з одним, взаємних образ та розчарувань. Завтра – перемир’я, спільні надії та плани. А далі чиєсь необережне слово вкотре ламає крихку ідилію... Врешті-решт, провівши разом третину життя у перемогах та поразках, «дорослі діти» потрапляють у час, коли нарешті варто зрозуміти себе та одне одного.
 
Нова книжка Галини Вдовиченко – про тонкий психологізм стосунків, про вміння прощати й не розмінюватися на дрібниці, бути уважними одне до одного і до себе, цінуючи кожну мить цього несамовито швидкоплинного життя.
 
Вам може бути цікаво
Книга-джойстик для родини, офісу та макроекономіки
Батько Вепр (колекція)
Даруємо знижку на дві книжки тижня від Надійки Гербіш!
«Нестерпна легкість буття»: коли для з’яви кохання достатньо шести випадковостей та однієї метафори!
Великі помилки з життя маленьких людей
«Митрополит Андрей Шептицький і принцип "позитивної суми"». Уривок з книги
stary_lev Стежити
дописів читачів