0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Вдовиченко презентує котячі історії в Одесі
Одесити, скучили за хвостатими та вусатими героями історій Галини Вдовиченко? Тоді маємо для вас приємну новину! У суботу, 24 серпня, о 15:00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Катерининська, 2) відбудеться зустріч із письменницею Галиною Вдовиченко, авторкою книг про 36 і 6 котів.  Одеська публіка познайомиться з добре відомими та новими героями казок і почує секрети написання котоісторій.
 
Чому саме коти потрапили на сторінки книг Галини Вдовиченко? Хто з котячої родини найбільш імпонує авторці? Які несподівані знайомства та зустрічі справили на котів найбільше враження? Чи матиме продовження історія про карколомні пригоди пухнастих бешкетників? Мають герої прототипів у реальному житті? Відповіді на ці та інші питання, хороший настрій та цікаві знайомства чекають усіх гостей на котячих читаннях із Галиною Вдовиченко.
 
Галина Вдовиченко – українська письменниця та журналістка, авторка романів «Пів’яблука», «Тамдевін», дитячих казок «Мишкові миші», «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів», «36 і 6 котів-компаньйонів», «Чорна-чорна курка», «Ліга непарних шкарпеток» та ін.
 
Книги «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів» та «36 і 6 котів-компаньйонів» вийшли друком у «Видавництві Старого Лева» 2015, 2017 та 2019 років та припали до душі читачам різного віку завдяки динамічному сюжету та ілюстраціям Наталки Гайди, які вдало підкреслюють виразний характер кожного вусатого героя.
 
Захід відбувається в рамках Вишиванкового Фестивалю-2019. Вхід вільний.
 
Вам може бути цікаво
Олег Сенцов: «У кожної людини можна чогось навчитися, пропри її посади і регалії»
Дорж Бату: Я знайшов в Україні справжнє суспільство, де поважають одне одного
Ілларіон Павлюк: Ідеальний фантастичний світ – той, в який читач здатен повірити
Ірина Славінська: «Перед кожним із нас уявне трюмо – у кожному з дзеркал ми трохи інші, це наші запасні життя»
«Схожість подій – це нормально для всього пострадянського простору, з якого ми всі вийшли», – Рімантас Кміта
Ольга Герасим`юк: «Немає минулого, майбутнього і сьогодення»
stary_lev Стежити
дописів читачів