0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Ткачук презентує «Книжку про сміття» дітям і дорослим
Галина Ткачук презентує «Книжку про сміття» у Вінниці, Харкові, Дніпрі та Запоріжжі. На інтерактивних заходах письменниця поміркує разом із дорослими і дітьми про нові ідеї зі створення і нестворення сміття, а також розповість, як перейти в режим життя у стилі «еко».
 
Чекаємо вас:
 
16 червня - Вінниця — Бібліотека №1 (просп. Коцюбинського, 49). Початок о 13:00.
 
- 20 червня – Харків — Книгарня Є (вул. Сумська, 3). Модеруватиме Анна Прокаєва (ZeroWaste). Початок о 17:30.
 
- 22 червня – Дніпро — Дитяча сцена фестивалю BookSpace. Початок о 13:00.
 
- 23 червня – Запоріжжя — Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека (проспект Соборний, 142). Початок о 11:00.
 
«Книжка про сміття» про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків. Про те, що зустрічає нас, коли ми приходимо на пікнік до лісу. Про те, що пропливає повз нас у річці або в морі. І про те, що може заполонити всю нашу планету. Простіше кажучи, ця книжка про сміття — таку дивовижну річ, яку дуже легко створити, але якої неймовірно важко позбутися. У книжці є спеціальні сторінки, на яких можна записати свої думки, спостереження, експерименти та ідеї. Книжка була видана у співпраці із благочинним проектом «Лакі Букс».
 
«В Україні небагато книжок на екологічні теми, які були б яскравими та цікавими. Автори "Книжки про сміття" переслідували дуже амбітну мету: зібрати думки дітей на екологічну тему, історії різних людей, що сортують сміття, волонтерів, що прибирають пляжі тощо. Усе це доповнилось чудовими ілюстраціями, інтерактивами для читачів. Радію, що в Україні вийшла якісна еко-книжка, яка, окрім всього, пояснює, що відходи – це не сміття, відходи – це ресурс», – розповіла Катерина Мірошниченко, екологиня, що консультувала авторів, надавала статистичні дані.
 
«Сміття – термін загрозливий, бо це те, що ми викидаємо і забуваємо. Значно краще слово – відходи, бо це означає, що їх можна переробити і, можливо, повторно використати. У цій книжці багато розділів, які ми написали разом зі співаторами, підлітками. Проте найважливіший розділ цієї книжки – як не створювати сміття», – Галина Ткачук.
 
Галина Ткачук – письменниця, літературознавиця. Народилася 27 серпня 1985 року в Хмельницькому, виросла та живе на Київщині. Вивчала літературознавство й історію літератури в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», в аспірантурі досліджувала образ міста в дитячій літературі. Працює заводійкою книгоподій у команді Простору української дитячої книги БараБука, зокрема є натхненницею і керівницею гуртка для юних письменників «Написатор».
 
Авторка понад десяти книжок для дітей та дорослих. З-поміж найвідоміших – повість «Вечірні крамниці вулиці Волоської» з ілюстраціями Наталки Пастушенко, відзначена книжковим рейтингом «ЛітАкцент року-2014» у номінації «Проза й поезія для дітей» та збірка страшилок «Тринадцять історій у темряві» з ілюстраціями Ірини Мамаєвої, відначена премією «Дитяча книга року BBC-2016».
 
Вам може бути цікаво
Юрко Іздрик: Я перекладаю на слова власні переживання
Маріанна Кіяновська: «"Іван і Феба" – це абсолютний роман»
Олег Сенцов: «У кожної людини можна чогось навчитися, пропри її посади і регалії»
Дорж Бату: Я знайшов в Україні справжнє суспільство, де поважають одне одного
Ілларіон Павлюк: Ідеальний фантастичний світ – той, в який читач здатен повірити
Ірина Славінська: «Перед кожним із нас уявне трюмо – у кожному з дзеркал ми трохи інші, це наші запасні життя»
stary_lev Стежити
дописів читачів