0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Крук вирушає у всеукраїнський літературний тур!
Українська поетеса Галина Крук розпочинає літературний тур містами України зі своєю новою поетичною збіркою «Доросла». Авторка розкаже про творчий і життєвий досвід дорослішання, читатиме свою поезію та радо спілкуватиметься з читачами.
 
Нова книжка одної з найцікавіших сучасних українських поеток Галини Крук – це вірші 2013-2017 років про досвід дорослішання з усіма його здобутками та втратами, забороненими та дозволеними плодами, усвідомленням екзистенційної межі буття та вмінням насолоджуватися життям тут і зараз. Книжка для тих, хто намагається зрозуміти себе, змиритися зі минущістю та швидкоплинністю життя і відчути вдячність за те, що дає людині любов. Проілюструвала збірку «Доросла» художниця Гриця Ерде. Її малюнки й колажі чудово доповнюють загальний настрій збірки.
 
За словами поетеси, у певний момент вона зрозуміла, що коли хтось говорить про дорослих, вона не асоціює це із собою. «Мені завжди хочеться озирнутися на когось ще, – каже Галина Крук. – Але інколи бувають ситуації, що вже нема на кого озиратися. Це змушує задатися питанням, наскільки я доросла. Поки писалася ця книга, була ситуація, коли я зрозуміла, що життя може завершитися досить швидко. Насправді це дуже «тверезить» підхід і погляд на життя. Можливо, саме тому ця книга називається «ДорОсла» або «ДорослА», бо в книзі використовується і той, і той наголос. У ній є й історії інших дорослих. Але також й історія самоусвідомлення себе як ланки, яка мусить чітко відповідати на питання та не озиратися на батьків чи старших».
 
Графік презентацій:
 
Середа, 15 листопада – Львів - Книгарня «Є» (проспект Свободи, 7), 18.30 -  Модератор Остап Сливинський;
 
Четвер, 23 листопада – Київ - Книгарня «Є» (вул. Хрещатик, 46), 18.30 - Модератор Ганна Улюра;
 
П’ятниця, 24 листопада – Запоріжжя - Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека (проспект Соборний, 142), 17.00 - Модератор Олесь Барліг;
 
Субота, 25 листопада - Кам’янське -  Центральна міська бібліотека ім. Тараса Шевченка (проспект Т. Шевченка, 14), 16.00 - Модератор  Сергій Злючий.
 
Понеділок, 27 листопада – Дніпро - Книгарня «Є» (вул. Глінки, 15), 18.30 - Модератор  Надійка Вовк.
 
Вівторок, 28 листопада – Харків - Книгарня «Є» (вул. Сумська, 3), 18.30 - Модератор Сергій Жадан.
 
Середа, 6 грудня -  Вінниця - Книгарня «Є» (вул. Соборна, 89), 18.30 - Модератор Олександр Вешелені.
 
 
Вам може бути цікаво
День народження ялинки
Сніговірші для малят
«Якщо лікар не відчуває біль пацієнта − він поганий лікар» − Генрі Марш
Подарунок від святого Миколая
Олійник Наталія
Різдво у лісі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати