0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дитячі забавлянки з Мариною Макущенко у Києві!
Старий Лев запрошує активних маленьких читак провести час у компанії дитячої письменниці Марини Макущенко та її нової книжки “Дракон у дитсадку”. У суботу, 16 жовтня, о 12:00 в київській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10) розпочнуться дитячі забавлянки з авторкою.
 
 
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації (https://docs.google.com/forms/d/1wHRbl_aVhdQNDlltdyyyGANouqAbVddGv-ad9dkZBlM/edit#responses)
 
Хто така Ея та чому вона ходить у дитячий садок разом із… драконом? Чому дитсадочок — це класно і весело, та як знайти в ньому нових друзів? Марина Макущенко розкаже усе це дітками, адже її нова книга розповідає саме про дитсадок і адаптацію в ньому. А окрім цікавої розмови з письменницею, дітей також чекають різні пізнавальні завдання, дружня атмосфера і, звісно ж, гаряче какао!
Разом з авторкою книжки “Дракон у дитсадку” читаки будуть малювати, розповідати веселі історії та навчаться майструвати дещо цікаве. Але про це вже дізнаєтесь на забавлянках:)
 
Книжка Марини Макущенко «Дракон у дитсадку» допоможе малюкам і батькам підготуватися до відвідин дитсадка і адаптації в ньому, а також потішить читачів веселими, зворушливими і повчальними історіями.  
Ею хвилює багато питань, коли вона вперше йде в дитячий садок. І як же чудово, що для заспокоєння можна взяти з собою улюбленого дракона! А в садочку, виявляється, дуже весело: є багато діток, з якими можна бавитися і дружити, можна бути і дослідниками, і піратами. А іноді трапляються і бійки, та як же без них? Це красиве ілюстроване видання стане улюбленою книжкою малюків, які освоюються в дитячих садочках.
 
Марина Макущенко — письменниця і телевізійна журналістка, яка живе і працює в Києві. Авторка книги для маленьких діток “Дракон у дитсадку” та підліткової книги "Темний бік будинку"
 
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати