0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дитяча субота зі Старим Левом і «Ківі Ківі»
Левенята, агов! 22 серпня о 13:00 відбудеться майстер-клас за книжкою Мирослава Лаюка «Ківі Ківі» для дітей 5-9 років. Знову чекаємо вас на дитячій суботі у Книгарні-кав’ярні Старого Лева на вул. Галицька, 17.
 
Цього разу майстриня Олена Щепіль познайомить із новоприбулою історією про птаха Ківі, який хотів знайти родину таких як він пухнастиків, що не можуть літати, але швидко бігають і добре грають у футбол. Батьки нашого ківі по йменню Ківі аж із Нової Зеландії, а малюк з’явився у зоопарку і їх не пам’ятає. Недруги розповіли йому, що ківі вилуплюються не з яєць як усі порядні птахи, а з фрукта ківі, і треба з кимось домовитися, аби висиділи друзів-братів!
 
Мирослав Лаюк вправно і смішно розказує історію про баталії між домашніми улюбленцями та вуличними жителями, дотепно описує запеклі футбольні турніри між пташиним товариством і командою щурів. 
 
Після знайомства із ківі Ківі та його життям-буттям будемо майструвати із ниток цих спритних пташок. Вхід лише за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. Друзі, реєстрація уже закрита!
 
Також на вас чекає останній літній майстер-клас:
Субота, 29 серпня –13:00-14:00 – «Вивчаємо динозаврів»: майстер-клас за книжкою «Епоха динозаврів» (для діток 6-10 років). Друзі, вхід лише за попередньою реєстрацією. Реєстрація уже закрита, адже кількість місць обмежена. 
 
Вам може бути цікаво
Олег Сенцов: Ув`язнення розвинуло мене як письменника, але не сформувало
Фінн-Олє Гайнріх: Завдання письменника — торкатися непростих тем, які хочеться оминути у власному житті
Арт-студія «Аґрафка»: Прокладати містки між епохами ілюстрацією – найцікавіше завдання
Ніколя Матьє: «Діти їхні» — роман, що став книгою поколінь
Будуючи стіни, не забувайте про мости, а налаштовуючи мости – про стіни, – Вахтанґ Кебуладзе
Про унікальність Річардаса Ґавяліса і «Вільнюського покеру»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати