"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дитяча програма Старого Лева на Міжнародному фестивалі оповідання «Intermezzo»
Протягом 26-29 травня у Вінниці відбуватиметься справжнє літературне свято, адже саме там на другому Міжнародному фестивалі оповідання «Intermezzo» зберуться письменники, ілюстратори та видавці з усієї країни. Долучиться до цього свята і Старий Лев.
 
Гасло фестивалю у 2016 році: «Приватні моря, спільні береги» з фокусом на темі моря в літературі. У програмі - зустрічі із письменниками та ілюстраторами, майстер-класи, дискусії, інтерактивні читання і багато розмов на морські теми. На фестиваль завітають Тарас Прохасько, Людмила Таран, Маріанна Кіяновська, Антон Санченко, Гаська Шиян, Катерина Калитко, Леся Воронина, Сергій Гридін та ін.
 
Цьогоріч фестиваль прийматиме не лише дорослих читачів, а й дітей, на яких чекає надзвичайно насичена програма і, звісно, безліч цікавих подій від ВСЛ. Усі заходи відбуватимуться в Бібліотеці-філії №1 (просп. Коцюбинського, 49).
 
Дитяча програма «Видавництва Старого Лева» на Міжнародному фестивалі оповідань «Intermezzo»:
 
Субота, 28 травня
 
11:00 -11:40 - Кротячі історії на суші й на морі з письменником Тарасом Прохаськом за мотивами  книг «Хто зробить сніг», «Куди зникло море» та «Як зрозуміти козу», написаних у співавторстві з Мар`яною Прохасько;
 
 
Неділя, 29 травня
 
11:00 -12:00 - Зустріч з письменником Сергієм Гридіним, автором книжок «Не такий» та «Кігтик Ковбаско»;
 
12:00 -13:00 - Веселий майстер-клас «Весняний карнавал Чудодіїв від Слоника Ґудзика» від письменниці Лесі Ворониної та ілюстраторки Катерини Штанко за мотивами книги «Слон на ім`я Ґудзик»;
 
13:00 – 14:00 - Драйвовий майстер-клас «Як виховати дракона» від письменниці Катерини Міхаліциної за мотивами книги «Про драконів і щастя».
 
Запрошуємо маленьких та дорослих читачів. Веселощі гарантуємо!
 
 
Зустрітися з авторами Старого Лева також можна буде:
 
П`ятниця, 27 травня
 
16:00 -16:50 - Зустріч з українськими мариністами. Учасники: Антон Санченко, Альбій Шудря. Модератор - Наталка Доляк - Книгарня «Є»;
 
17:00 -17:50 - Презентація збірки Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік». Модератор - Володимир Даниленко - Книгарня «Є».
 
 
Субота, 28 травня
 
16:00 -16:50 - Зустріч з Маріанною Кіяновською і її прозою. Модератор - Ірина Вікирчак - Книгарня «Є».
 
Вхід вільний.
 
Повна програма  фестивалю за посиланням 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage