0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дискусійний клуб: Чи нормальні «Нормальні люди»?
У четвер, 12 листопада, у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (що на вул. Галицькій, 17) відбудеться дискусійний клуб про бестселер Саллі Руні «Нормальні люди». Перекладачка роману Анастасія Коник, психотерапевтка Софія Влох та книжкова оглядачка Галина Сафроньєва в ролі модераторки спілкуватимуться про книжку, якою зачитується (без перебільшення) весь світ. Початок о 18:30. Обов’язково зареєструйтеся, щоб приєднатися до події.
 
Роман «Нормальні люди» вийшов 2018 року в Ірландії, з тих пір продано більше мільйона примірників. Книгу перекладено понад 40 мовами, а у 2020 році на телеекранах з'явився серіал, знятий за її мотивами з однойменною назвою «Нормальні люди» — телепроєкт отримав рекордну кількість переглядів на BBC та Hulu.
 
Два підлітка закохуються, переймаються своїми різними соціальними статусами і стороняться одне одного при людях. Зв’язок, який тримають у таємниці, виявився міцним: Маріанна з Коннелом змінюються, дорослішають, переїжджають, втрачають одне одного і знову знаходять. Їхні стосунки схожі на гойдалку: вверх-вниз, вверх-вниз, то разом, то окремо. Поміж іншими стосунками, Маріанниним потягом до саморуйнування, Коннелловою депресією, вони випробовують, як далеко можуть зайти у своєму прагненні бути просто собі нормальними людьми і врешті несподівано врятувати одне одного.
 
У чому секрет популярності романтичної історії? Чи справді персонажі книжки «Нормальні люди» нормальні? Чому сюжет, що розгортається в далекій Ірландії, стимулює згадати особисті досвіди та почуття? Приходьте, будемо дискутувати і ділитися враженнями.
 
Анастасія Коник — перекладачка з англійської та німецької, зокрема кількох книжок Террі Пратчетта, студентка 1 курсу магістратури німецько-українського перекладу в ЛНУ ім. Франка.
 
Софія Влох — лікарка-психіатриня, когнітивно-поведінкова психотерапевтка.
 
Галина Сафроньєва — книжкова оглядачка в «Українському журналі», викладачка англійської мови, блогерка.
 
 
Вам може бути цікаво
Незвичайна дружба у світі рослин і тварин
Джуді Муді й талісман невдачі
Життя деінде
Глиняні ноги
Триває письменницький конкурс #безпробілів!
Мотиваційне чаювання з Мар’яною Савкою
stary_lev Стежити
дописів читачів