0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дорж Бату презентує нову книжку про Франческу у чотирьох містах України
«Видавництво Старого Лева» запрошує шанувальників пригод команди Центру управління польотами НАСА на презентацію нової книги відомого журналіста та письменника Доржа Бату «Франческа. Володарка офіцерського жетона». Вже незабаром Дорж зустрінеться з читачами у Львові, Одесі, Дніпрі та Києві, де розкриє таємниці непростих космічних буднів зіркового колективу, який щодня стикається з проблемами та випробуваннями вселенського масштабу.
 
Запрошуємо:
 
Неділя, 19 травня – Львів – «!FESTrepublic» (вул. Старознесенська, 24-26), 16:00.
 
Понеділок, 20 травня – Львів – «Львівська копальня кави» (пл. Ринок, 10), 19:00 – Модераторка Мар’яна Савка.
 
Вівторок, 21 травня – Одеса – Міський простір «4Сity» (вул. Канатна, 27/1), 19:00 – Модераторка Аліна Суюндукова.
 
Середа, 22 травня – Дніпро – Інформаційно-виставковий центр «Медіапростір» (просп. Олександра Поля, 2), 18:30 – Модераторка Вікторія Наріжна.
 
Субота, 25 травня – Київ – Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 12), зал «Сфера», 17:00 – Учасники: Дорж Бату, Олекса Негребецький, Олексій Парновський, Мар'яна Савка.

У новій книжці Доржа Бату Командний центр управління польотами НАСА чекає ще більше пригод та викликів. Джорджіо та Франческа стають героями власної бондіани, разом рятують світ й одне одного, отримують офіцерські звання та дізнаються, як правильно закручувати гайки. Це невигадані історії про дружбу, любов, толерантність, бійки, афери, спецоперації і навіть смерть. А також про те, що робота в команді — це не лише вміння добре робити свою справу, а й бути поруч у потрібний момент.
 
«Перша книжка про пригоди Франчески і її команди, називалась «Повелителька траєкторії». Коротко її називають «Повелителька». Друга книжка називається «Володарка офіцерського жетона», коротко: «Володарка». Або, як ми їх поміж собою називаємо: «Франческа-1» і «Франческа-2», зовсім як космічні апарати. У другій частині Франческа нарешті, стає офіцером. Але чи стало від того її життя легшим? Навряд. Посудіть самі: самостійності стало більше, тож і проблем додалось. Але поряд з Франческою кожна проблема стає легшою, тому що за однією халепою з‘являється наступна, котра буде у кілька разів гіршою. «Франческа. Володарка офіцерського жетона» - це історія про виклик життєвим обставинам, рамкам, правилам, логіці, а подекуди здоровому глузду», - розповідає автор.
 
Дорж Бату або Андрій Васильєв – український журналіст бурято-монгольського походження. За освітою історик-сходознавець, спеціаліст з історії Китаю. Одружився з українкою і 2002 року переїхав жити до України. Працював телевізійним журналістом на загально­національних каналах «1+1» та «Інтер». Переїхавши до США, працював кореспондентом «ТСН» та «Голосу Америки», член Медіакорпусу ООН. Нині коригує траєкторії і контролює польоти космічних кораблів та сателітів у Національному управлінні аеронавтики і космосу.
 
Вам може бути цікаво
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
Амадока
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Замойська Олена
Каспер Розанна
stary_lev Стежити
дописів читачів