0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Старий Лев переїжджає!
Дорогі друзі, Старий Лев переїжджає! У зв’язку з цим придбати книги видавництва, а також забрати замовлення, оформлені в онлайн-магазині, в офісі у Львові за адресою вул. Лемківська, 15а можна буде до середи, 27 вересня, включно.
 
Та всі ми знаємо, що переїзд - справа непроста. Ми докладаємо усіх зусиль, аби наша нова домівка була максимально затишною для гостей, а у книгарні Старого Лева ви почувалися, як удома ;) Але переїзд не означає, що ви не зможете насолоджуватися цікавими книгами видавництва. Придбати найрізноманітніші історії від Старого Лева, а також забрати замовлення, оформленні в інтернет-магазині, ви зможете у нашій книгарні за адресою м. Львів, пл. Ринок, 12. Будемо раді вас бачити ;)
 
Коли ж ви зможете завітати в гості до Старого Лева у його нову домівку на запашну каву та захопливі   книжечки - повідомимо згодом. Слідкуйте за оновленнями!
 
Аби потрапити до нового офісу Старого Лева (м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26), вам варто буде скористатися одним із вказаних варіантів маршрутів.
 
Інші умови доставки залишаються незмінними. Детальніше з ними можна ознайомитися за цим посиланням. 
 
 
Матеріали по темі
Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати