0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Читацький клуб Старого Лева запрошує шанувальників творчості Террі Пратчетта
Любите читати книги та не маєте з ким обговорити прочитані твори? Тоді Читацький клуб саме для вас! Приходьте до нас та пориньте з головою у світ книг. Чекаємо 22 лютого, о 18:00 у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (вул. Глінки, 20) на зустріч, присвячену книзі Террі Пратчетта «Морт».

Враження від роману, сюжетні лінії, альтернативні варіанти розвитку подій, симпатії та антипатії, ну і звичайно, моменти, які запам’ятались найбільше – про все це говоритимемо, дискутуватимемо та пліткуватимемо з поціновувачами творчості сера Пратчетта.
 
Роман «Морт» підциклу «Смерть» відкриває цикл серії «Дискосвіт», у якому головним персонажем є Смерть. Та це не означає, що книжка моторошна, адже у світі Террі Пратчетта Смерть рибалить, філософствувати, любить кошенят і смачні страви, мріє про відпустку і врешті просто виконує свою роботу: доправляє душі в інший світ. Думки про відпочинок спонукають Смерть обрати собі в підмайстри сільського хлопця Морта. Чи впорається незграбний та не дуже здібний до господарювання Морт із завданнями по ту сторону життя і чи зможе опанувати непростий фах Смерті? Таке учнівство обіцяє хлопцеві кар’єрне зростання, поліпшення іміджу, розширення кругозору та численні відрядження. Однак Мортові співчутливість і романтичні захоплення можуть не тільки завадити роботі, а й поставити під загрозу цілісність світобудови.
 
Террі Пратчетт - один із найвідоміших у світі письменників у жанрі фентезі, автор сатиричного циклу «Дискосвіт», що об'єднує понад 40 книжок загальним накладом 50 млн примірників.
 
Вхід вільний.
 
Додаткова інформація за телефоном: 067 675 48 77
Вам може бути цікаво
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Фоззі: «Технології стрибають вверх, а медіа грають на пониження»
«Забагато моркви» – історія про дружбу і підтримку
Тріо «Мар‘яничі» – «Дримбанґо» у Львові
Вірш дня. Галина Крук
Чесно про (не)чесність
stary_lev Стежити
1885 дописів 43129 читачів