0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Чорна книга кольорів»: інтерактивна читанка для дітей у Києві
Червоний – це про полуниці чи томати? Синій – про волошки чи про небо? Жовтий – про сонце чи гірчицю? У суботу, 3 листопада, у київській книгарні-кав’ярні «Видавництва Старого Лева» (вул. Прорізна, 10) разом із «Чорною книгою кольорів» та Мавпою Буф ми познайомимося із чарівним чорно-білим світом кольорів. Спробуємо уявити, як виглядають кольори, коли ми їх не бачимо. Початок події 12:00. Вхід – за реєстрацією.
 
Головний герой книжки, Томас, не бачить кольорів. Вони перетворилися для нього на тисячі запахів, звуків, смаків та емоцій. І ця книжка – своєрідне запрошення заплющити очі й собі спробувати відчути усі барви світу в новий, незвичний спосіб.
 
 
«Чорна книга кольорів» – це історія про те, як «бачити» кольори із заплющеними очима. Вона допоможе доторкнутися до зеленого кольору трави, посмакувати червоним кольором полуниці та відчути синій колір неба. Ви дізнаєтеся, який колір, на думку Менени Коттін, найм’якший, а завдяки рельєфним ілюстраціям Розани Фаріа побачите чорно-білу веселку, яка раптом вибухає барвистими кольорами.
 
 
«Чорна книга кольорів» здобула премію в категорії «Нові горизонти», яку було присуджено під час Дитячого книжкового ярмарку в Болоньї 2017 року.
 
Мавпа БуФ – проект про читання, активне слухання, цікаві ігри та розмови про світ, повний дива, несподіванок і відкриттів. Організатори проекту переконані, що читання вголос допомагає розвивати дітям мовні навички, уяву та критичне мислення та закохує їх у читання.
 
Вам може бути цікаво
Марічка Крижанівська: «Я б дуже хотіла, щоб після прочитання роману, ви поїхали в Карпати набратися справжньої енергетики»
Даруємо знижку на аж три книжки тижня: «Солодке печиво», «Малятам і батькам», «У будні і свята»
Зникнення Стефані Мейлер
Франческа. Володарка офіцерського жетона
Слуги серед нас: «Залишок дня» Кадзуо Ішіґуро
Мирослав Лаюк: «За тисячі років розвитку поезії, головні теми не змінились – страх перед смертю і потреба в любові»
stary_lev Стежити
1747 дописів 40069 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати