0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Чаротворці»: перше засідання «Гільдії Пратчеттоманів» у Києві
У суботу, 13 квітня, о 14:00, у Києві з’явиться не просто новий читацький клуб, а ціла гільдія! Якщо ви шанувальник Террі Пратчетта і не пропускаєте жодної новинки з серії Дискосвіту, то вам до нас. Модеруватиме розмову книжкова блогерка Катерина Молочко. Місце зустрічі: книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Прорізна, 10). Вхід для пратчеттоманів вільний, але за попередньою реєстрацією :)
 
На першій зустрічі ми розповідатимемо і ділитимемося найсвіжішими враженнями від нового перекладу Террі Пратчетта українською — роману «Чаротворці». А ще розповідатимемо про улюблені книжки з серії та пратчеттівських героїв, які хоча б трішки, але схожі на нас самих.
 
 
«Чаротворці» — третій роман підциклу «Ринсвінд» із серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта.
 
Жив собі якось восьмий син восьмого сина і був він, як повелося на Дискосвіті, чарівником. Дивним чином у нього теж народилося восьмеро синів, і наймолодшому, Койнові — чарівникові в квадраті — судилося стати джерелом магії, чаротворцем. Завдяки цьому юному хлопцеві стара магія Дискосвіту, що вже потрохи вивітрювалася, тепер відродилася і набула небаченої сили. Утім, нездорові чаротворчі амбіції та диктатура магії можуть бути небезпечними та навіть руйнівними й загрожувати цілісності світобудови. Рятувати світ та протистояти супермогутньому чаротворцеві Койну береться чарівник-невдаха Ринсвінд разом із вправною геройкою Коніною і сповненим ентузіазму героєм-початківцем Найджелом. А допомагатиме відчайдухам капелюх архіректора, що за довгі роки спілкування з видатними чарівниками став окремою, і треба сказати — харизматичною, особистістю.
Вам може бути цікаво
Купуйте книжку «Ідея на мільй000000н» – отримуйте горнятко у подарунок!
Мар’яна Савка, Зоя Казанжи, Світлана Бондар – про жінок, що змінюють реальність
Аврора та інші принцеси
«Феміністки не носять рожевого»: 7 головних думок
Презентація книжки «Однакові чи різні? Геноміка» у Харкові
Сем і Джулія в театрі
stary_lev Стежити
1849 дописів 41986 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати