0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Богдан Коломійчук презентує новий роман «Готель "Велика Пруссія"» у Львові
Друзі, у п'ятницю, 7 червня, запрошуємо вас на презентацію захопливого ретро-детективу «Готель "Велика Пруссія"» Богдана Коломійчука. Разом із модераторкою Танею Пилипець письменник розвінчуватиме міфи про порядну бабцю-Австрію, відкриватиме найпотаємніші секрети Лемберга початку ХХ ст., розповість про неймовірні пригоди комісара Вістовича.
Зустріч відбудеться у галереї «Дзиґа». Початок о 18:30. Вхід вільний.
 
«Готель “Велика Пруссія”» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, сповнений карколомних пригод та шпигунських таємниць.
 
1905 рік. Кар’єра одного з кращих слідчих Галичини, львівського комісара Адама Вістовича, йде вгору. Щоб допомогти молодшому колезі, ад’юнктові Самковському, комісар береться за нібито тривіальну справу. Однак з’ясовується, що нитки її тягнуться далеко за межі Львова і навіть за межі імперії.
 
Розслідування приводить Вістовича у Пруссію, де кілька впливових посадовців та підприємців об’єднуються з мафією, аби протистояти російським шпигунам. Раптом члени цього синдикату починають гинути за доволі жорстоких обставин. Вбивства стаються у Берліні, Позені та інших містах. У цій коловерті несподівано опиняється колишня дружина Вістовича, берлінська актриса Анна Каліш. Комісар береться за найнебезпечнішу справу в своєму житті.
 
Вам може бути цікаво
Презентація книжки «Однакові чи різні? Геноміка» у Харкові
Сем і Джулія в театрі
Коваль Ірина
Перезавантаження: 7 книжок для відпустки
Оголошуємо передплату на 5 книг Террі Пратчетта!
Даруємо знижку на чотири книжки тижня!
stary_lev Стежити
1847 дописів 41951 читачів