0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Автограф-сесія Станіслава Асєєва у Києві
Друзі, скучили за можливістю зустрітися з автором та взяти у нього автограф? Тоді ця новина саме для вас. 22 грудня з 18:00 до 20:00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Сковороди, 6) у Києві відбудеться автограф-сесія журналіста, письменника та члена Українського ПЕН-клубу Станіслава Асєєва, чия нова книга «"Світлий шлях": історія одного концтабору» нещодавно вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Якщо ви вже придбали книгу або ж тільки плануєте це зробити – запрошуємо вас завітати у книгарню та підписати її особисто у Станіслава 22 грудня.

«"Світлий шлях": історія одного концтабору» розповідає про в’язницю, що насправді є концтабором, де застосовують моторошні тортури, і яка діє в сучасній Україні. За тюремним парканом немає жодних законів, тут зовсім інше життя: у приниженні, страху й непевності, з ранами та слідами опіків на тілі, з болем від переламаних кісток і часто — від зламаної волі й свідомості. Тут головне завдання — вижити, коли жити вже не хочеться й від тебе майже нічого не залежить, зберегти здоровий глузд, коли вже близький до божевілля, залишитися людиною в нелюдських умовах, де віра, прощення, ненависть і навіть погляд між катом і жертвою набувають інших сенсів.
 
Щоб вижити в пеклі концтабору, журналіст Станіслав Асєєв написав цю книжку — відверту, емоційну, глибоку, в якій питань більше, аніж відповідей, бо життя людей після звільнення з полону назавжди розділилося на «до» і «після».
 
Переклад українською мовою поданий поруч із оригіналом.
 
Станіслав Асєєв – журналіст і блогер, член Українського ПЕН-клубу. Понад два з половиною роки перебував у полоні російських гібридних сил в окупованому Донецьку.
 
Вам може бути цікаво
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
Фільм «Міст тролів», знятий за оповіданням Террі Пратчетта, – у вільному доступі
Розгадати таємницю морського чудовиська і врятувати батьків: місія 80 lvl
stary_lev Стежити
дописів читачів