0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Андрій Бондар та «Церебро» їдуть у Вінницю, Хмельницький і Луцьк
Літературна мандрівка Андрія Бондаря триває, і незабаром письменник презентує свою нову збірку коротких історій «Церебро» ще у трьох містах – Вінниці, Хмельницькому та Луцьку. Автор розповість про межу між реальним та магічним у сюжетах історій, чому важко визначити жанр його творів та що таке «церебро». Будемо раді вас бачити!
 
5 грудня – Вінниця – Книгарня «Є» (вул. Соборна, 89), 18:30 – Модератор Олександр Вешелені.
 
6 грудня – Хмельницький – Хмельницький Художній Музей (вул. Проскурівська, 47), 17:00 – Учасники: Олена Михайловська та Юлія Вільчанська.
 
11 грудня – Луцьк – Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30), 18:30 – Модератор Анна Луцюк.
 
«Церебро» — нова збірка малої прози Андрія Бондаря, яка впроваджує читачів у химерний світ маленьких людських пригод. Випадкові зустрічі, типові ситуації, які трапляються в кожного, спонукають замислитись, ухвалити рішення, діяти. Особливість цих текстів у тому, що деякі з них списані з реального досвіду, а інші — цілком вигадані — суцільна макабра і фантасмагорія.
 
«Збірка побудована так, що починається з повністю реалістичних текстів, – розповідає про книжку Андрій Бондар. – Однак реалізм із кожним наступним текстом пригасає або набуває нових рис. Тут є цілком біографічні речі, а потім звична реальність зникає і з’являється реальність притчева. Що далі до кінця, то менше реальності і фактів з мого життя. Ця книжка – шлях від реалізму у фантасмагорію та сферу магічного. Композиційно – це шлях з реального світу у нереальний. Кінцевий текст – це притча про те, що чекає на людину наприкінці життя».
 
Андрій Бондар – український поет, публіцист, перекладач. Лауреат премії видавництва «Смолоскип» (1997), учасник пан-європейського проекту Literaturexpress Europe (2000), стипендіат Міністра культури Республіки Польща (стипендія Gaude Polonia, 2003), стипендіат програми Homines Urbani (Краків, 2004), учасник фестивалю Poetry International (Роттердам, 2005). Автор прозових книг «Морквяний лід», «І тим, що в гробах» та інших.
 
Вам може бути цікаво
Де «Правду» шукати: відгук на книгу Террі Пратчетта
Еко-діти: Книжки, які сформують свідоме ставлення до світу
Даруємо знижку на книжку тижня: «Руки розбійника»
Чи можна любити країну, якщо не любиш людей, що в ній живуть? Рецензія на «Вальс на прощання» Мілана Кундери
Профорієнтація з ясел: 5 книжок про ремесла і професії для малят
Чаротворці
stary_lev Стежити
1637 дописів 37557 читачів