0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мар’яна Савка: «Як би не було в житті, завжди знайдуться ті жінки, які послухають, почують і підтримають»
Історія з проектом «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» розпочалася ще напочатку 2016 року. Тоді я була невиїзною мамочкою з грудним малюком, а мені так хотілося бачитися з цікавими людьми і надихатися їхніми досвідами. Якось я сіла і подумала: а навіщо їхати, я ж можу запросити до Львова тих дуже мені важливих і класних людей, яких бачу вкрай рідко, якими завжди захоплююся і надихаюся. Ось так і постав цей проект.
 
Спершу були щомісячні зустрічі у форматі відкритих інтерв’ю. Вибрати саме тих дванадцять було справою нелегкою, адже неймовірних жінок, які реально змінюють нашу країну і впливають на суспільство, є значно більше. Але я вибирала за критерієм «я знаю цю людину», тобто довіряю їй цілком.
 
 
Більше, аніж через рік, у травні 2017-го під час Книжкового Арсеналу ми вже презентували книжку з інтерв’ю. А тепер книжка і проект мене наздоганяють. Раптом дуже захотілося зустрічатися з моїми «неймовірними жінками», говорити до жіночої аудиторії в інших містах. Така чудесна зустріч відбулася у Житомирі у «Львівській майстерні шоколаду», в гостях у господині цього чудової кав’ярні і героїні книжки Людмили Зубко. На зустріч ми приїхали разом з Ольгою Герасим’юк – а Ольга власне є першою учасницею проекту, вона відкривала рік. Ми назвали цю розмову дуже просто – «Чого хочуть жінки». І зрозуміло, що на зустріч прийшли здебільшого жінки. Але і кількох чоловіків можна було там побачити також.
 
 
На одному подихові злетів вечір щирих одкровень, приватних історій, роздумів і насиченого обміну енергетикою. Ми бачили сяючі очі, і розуміли, що ми від тих жінок у залі, черпаємо не менше. Я щаслива, що можна цікавими проектами запалювати інших і самій знаходити собі найважливіших співрозмовників, порадників, друзів. Наприкінці вечора житомирянка, композиторка Ірина Навоєва зробила нам несподіваний подарунок – заспівала пісню, яку написала на мій текст, дуже жіночий, до слова, текст.
 
Часто думаю про те, як добре, що народилася жінкою. Можна не боятися шалу емоцій і знати, що як би не було в житті, завжди знайдуться ті жінки, які послухають, почують і підтримають.
 
Фото – photomagic studio.
 
Вам може бути цікаво
Усі брешуть
Книжки Старого Лева – серед переможців рейтингу «Книжка року-2019»
Найкраща обкладинка Старого Лева. Голосування!
Писання – це страшенно нудна робота, – Андрій Бачинський
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
stary_lev Стежити
дописів читачів