0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект з п'яти книжок «Від А до Я»

У комплект входять книги:

«Шептицький від А до Я» – своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита Андрея Шептицького, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників.

«Франко від А до Я» – абетка-енциклопедія про Івана Франка. Ми звикли називати його українським Каменярем, Вічним революціонером, енциклопедистом та генієм через неймовірну жагу до знань і працелюбство. Але чи знаємо ми насправді, яким Франко був: що любив, які мав хобі, куди подорожував?

«Шевченко від А до Я» - книга, завдяки якій і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друга.

«Сковорода від А до Я»  - продовжує серію абеток-енциклопедій для родинного читання і розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога.

«Антонич від А до Я» - книга розповідає про фантастично сонячного письменника, як він був маленьким, на що дивився, чим займався, як виховувався і що було для нього важливим.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Ольга Максимчук
Підкажіть, будь ласка, чи буде можливість придбати ці книги у електронному вигляді?
06-04-2017 19:48 |
Avatar
Старий Лев
Наразі цих книг в електронному форматі немає у продажу. Якщо ситуація зміниться - ми повідомимо про це на сайті та у соціальних мережах. Слідкуйте за оновленнями!
07-04-2017 10:01 |