0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект з п'яти книжок «Від А до Я»

У комплект входять книги:

«Шептицький від А до Я» – своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита Андрея Шептицького, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників.

«Франко від А до Я» – абетка-енциклопедія про Івана Франка. Ми звикли називати його українським Каменярем, Вічним революціонером, енциклопедистом та генієм через неймовірну жагу до знань і працелюбство. Але чи знаємо ми насправді, яким Франко був: що любив, які мав хобі, куди подорожував?

«Шевченко від А до Я» - книга, завдяки якій і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друга.

«Сковорода від А до Я»  - продовжує серію абеток-енциклопедій для родинного читання і розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога.

«Антонич від А до Я» - книга розповідає про фантастично сонячного письменника, як він був маленьким, на що дивився, чим займався, як виховувався і що було для нього важливим.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Ольга Максимчук
Підкажіть, будь ласка, чи буде можливість придбати ці книги у електронному вигляді?
06-04-2017 19:48 |
Avatar
Старий Лев
Наразі цих книг в електронному форматі немає у продажу. Якщо ситуація зміниться - ми повідомимо про це на сайті та у соціальних мережах. Слідкуйте за оновленнями!
07-04-2017 10:01 |