0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект з трьох книг Дена Аріелі

Автор: Аріелі Ден
Переклад: Завалій Дзвінка
Дизайн обкладинки: Селлешій Антон
Вік: Дорослі, 18-100
Вага: 1135 г
Розміри:145x200 мм

До комплекту входять книжки Дена Аріелі «Передбачувана ірраціональність» і «Чесно про (не)чесність».

У книжці «Передбачувана ірраціональність» поведінковий економіст Ден Аріелі спростовує наше уявлення про те, що ми поводимось виключно раціонально. Професор досліджує щоденні ситуації та показує, як очікування, емоції, соціальні норми та інші невидимі і, здавалося б, нелогічні сили впливають на нашу здатність тверезо мислити.

У кнгизі «Чесно про (не)чесність» Ден Аріелі пропонує свою теорію, чому ми іноді чинимо нечесно. Він проводить захопливі експерименти, і їхні результати свідчать, які сили впливають на ступінь цієї нечесності. Ця книжка — захоплива мандрівка у знайомство зі собою.

У книжці «Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» поведінковий економіст Ден Аріелі ділиться результатами експериментів і, традиційно, розповідає, якими насправді нераціональними є люди. Проте, на відміну від «Передбачуваної ірраціональності», автор відстоює думку, що така ірраціональна природа й робить нас прекрасно людяними і додає життю фарб — наприклад, наша здатність знаходити сенс у роботі, закохуватися в наші творіння та ідеї, готовність довіряти та здатність адаптуватися. Книжка також є чудовим прикладом, по-перше, мистецтва сторітелінгу, а по-друге, здатності автора пояснювати важкі та складні психологічні поняття простими словами.

Ці книжки доступні також в електронному форматі: «Чесно про (не)чесність».

 

 

 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Діана Криворучко
Ці Книги продаються окремо?
19-10-2020 13:13 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! Так, замовити їх ви можете тут https://starylev.com.ua/old-lion/author/arieli-den :)
19-10-2020 13:47 |
Avatar
Костянтин Жуков
Доброго дня! Замовив ці книги 21-го числа, 24-го числа подзвонив на гарячу лінію дізнатись де все ж таки моє замовлення і виявляється, що онлайн-крамниці потрібно 4+ дні щоб обробити та відправити замовлення!!! Я все розумію, але в передсвятковий період все ж таки можна акумулювати свої ресурси, щоб обробити всі замовлення швидше, а не збільшувати час обробки з 3 днів до 5!? Тим паче, що я скористався сертифікатом, який грубо кажучи являється передплатою. При чому закуплені були сертифікати нашою компанією заздалегідь в якості подарунків для працівників. Інакше кажучи, зробивши передоплату за ~2 тижні ви отримуєте максимально довгий термін обробки замовлень без будь яких вибачень. Також, довелось постаратись, щоб знайти інформацію про термін обробки замовлення. Зазвичай, умови, які впливають на отримання товару мають оголошуватись перед купівлею або як мінімум мають бути виділені на сторінці з товаром. "Термін обробки та відправки замовлення у період зимових свят – до 5 робочих днів." Я чомусь вважав що святкови період починається з 24-грудня. А до цієї дати період називається передсвятковий. Якщо у вас інше представлення загальноприйнятих термінів - простіше вказати конкретний період з і по. Перше враження про видавництво повністю зіпсоване.
24-12-2020 10:27 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! На жаль, через велике навантаження термін відправки замовлень справді до 5 робочий днів у святковий період, який розпочинається вже напередодні свята Миколая. Нам прикро, що вам довелося чекати на замовлення довше, ніж ви очікували. Докладаємо усіх зусиль, аби замовлення надсилати максимально оперативно. Ще раз просимо вибачення за незручності і сподіваємося, книги вас таки потішать :)
24-12-2020 17:52 |