0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон
Ця книга не має електронної версії

Комплект з трьох книг Скреттінґ Ґюдрун

Дизайн обкладинки: Слєпцова Настя
Вік: Підлітки, 11-14
Вага: 832 г
Розміри:130x200 мм

До комплекту входять книги Ґюдрун Скреттінґ «Антон та інші нещастя», «Антон та інші зі зграї» та «Антон Великий».

Антонові – дванадцять, і в нього чимало проблем, які він вважає справжніми нещастями. Проте в нього є найкраща подруга – Іне, яка завжди готова прийти на допомогу. Антон шукає татові наречену, Іне намагається помирити власних батьків. Крок за кроком, витівка за витівкою – і задуми Антона та Іне стають все досяжнішими, а їхня дитяча дружба переростає в щось глибше і несподіване для них обох.

У другій книзі Антон переходить у старшу школу і планує тихенько й непомітно влитися у новий клас. Через помилку він опиняється в одній компанії з крутими хлопцями і тепер змушений демонструвати лідерські якості. Саме так поводяться у тваринному світі ті, хто не хоче опинитися за межами природного відбору. Правда, на душі Антонові якось незатишно, адже від його вдаваної крутизни страждають слабші, і, здається, він опинився зовсім не в тій зграї, до якої справді хотів би належати.

У третій книзі Антон на канікулах вирішує знайти підробіток. Познайомившись із дівчинкою Софією, за дідусем якої доглядає, Антон пізнає смак життя мільйонерів. Тож і собі вирішує розбагатіти та намагається поводитися так, як, на його думку, поводяться важливі, багаті люди. Однак він не підозрює, що в погоні за грішми можна втратити дещо дуже важливе, та ще й постійно потрапляє в халепи.

Ці книжки доступні також в електронному форматі: «Антон та інші нещастя», «Антон та інші зі зграї».

 

 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати