0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон
Ця книга не має електронної версії

Комплект з трьох книг Скреттінґ Ґюдрун

Дизайн обкладинки: Слєпцова Настя
Вік: Підлітки, 11-14
Вага: 832 г
Розміри:130x200 мм

До комплекту входять книги Ґюдрун Скреттінґ «Антон та інші нещастя», «Антон та інші зі зграї» та «Антон Великий».

Антонові – дванадцять, і в нього чимало проблем, які він вважає справжніми нещастями. Проте в нього є найкраща подруга – Іне, яка завжди готова прийти на допомогу. Антон шукає татові наречену, Іне намагається помирити власних батьків. Крок за кроком, витівка за витівкою – і задуми Антона та Іне стають все досяжнішими, а їхня дитяча дружба переростає в щось глибше і несподіване для них обох.

У другій книзі Антон переходить у старшу школу і планує тихенько й непомітно влитися у новий клас. Через помилку він опиняється в одній компанії з крутими хлопцями і тепер змушений демонструвати лідерські якості. Саме так поводяться у тваринному світі ті, хто не хоче опинитися за межами природного відбору. Правда, на душі Антонові якось незатишно, адже від його вдаваної крутизни страждають слабші, і, здається, він опинився зовсім не в тій зграї, до якої справді хотів би належати.

У третій книзі Антон на канікулах вирішує знайти підробіток. Познайомившись із дівчинкою Софією, за дідусем якої доглядає, Антон пізнає смак життя мільйонерів. Тож і собі вирішує розбагатіти та намагається поводитися так, як, на його думку, поводяться важливі, багаті люди. Однак він не підозрює, що в погоні за грішми можна втратити дещо дуже важливе, та ще й постійно потрапляє в халепи.

Ці книжки доступні також в електронному форматі: «Антон та інші нещастя», «Антон та інші зі зграї».

 

 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати