0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект різдвяних книжок-картонок для малят

Комплект складається з книжок-картонок: «Білі мухи налетіли», «Лист до Миколая», «Всім пора колядувати» та «Їде святий Миколай».

«Білі мухи налетіли» – вірш класика української літератури про сніг, знайомий не одному поколінню: і мамам з татами, і дідусям та бабусям. 

«Лист до Миколая». Щороку діти пишуть святому Миколаю безліч листів. Здогадуєтеся, що найбільше хотів би отримати хлопчик з вірша Юлі Смаль? Картонка в чудовому оформленні художниці Марти Кошулінської познайомить малят з найулюбленішим святим українських дітей.

«Всім пора колядувати»  у цій різдвяній картонці колядують не лише діти, а й лісові звірята. Віршовані рядки класика української дитячої літератури Романа Завадовича легко запам’ятаються малечі, а завдяки барвистим ілюстраціям можна вивчати з малятами назви тваринок і навіть музичних інструментів.

«Їде святий Миколай». Хто ж допомагає святому пакувати подарунки, хто впрягає коників і витріпує кожух, аж довкола хурделить? І як Миколай добирається до малечі? Про це все наймолодші читачі довідаються, прочитавши з батьками чудовий вірш про Миколая.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати