0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект з трьох пізнавальних книжок про дерева

Ілюстрації: Була Оксана
Вік: Діти, 3-7
Вага: 1270 г
Розміри:220x290 мм

До комплекту увійшли три пізнавальні книжки про дерева, які створюють письменниця Катерина Міхаліцина та художниця Оксана Була.

«Хто росте у парку» - це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще - про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте.

Книжка «Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева і як їх розпізнати, це розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти правду про себе справжнього. 

«Хто росте у лісі» - історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки світ… тобто рідний ліс рятували. Але також і про те, скільки відтінків має осіннє листя буків і грабів, як готуються до зими ялина й модрина, чи мох дубовий – насправді мох і чому не можна палити сухостоїв, навіть якщо здається, що там ніхто не живе. 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Олена Сербіна
Добрий день. Підкажіть будь ласка коли з’явиться у продажі комплект книжок « Хто росте у парку» і « Хто росте в саду» дякую.
21-12-2017 16:44 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Орієнтовно - у перших числах січня. Проте ви можете підписатися на сайті, і ми повідомимо вам, як щойно комплект надійде у продаж.
21-12-2017 16:20 |
Avatar
Оксана Кулік
Цікаво було б побачити, що всередині книги. Будь ласка, додайте кілька фото.
28-04-2019 22:11 |
Avatar
Старий Лев
Добрий день. Розглянути сторінки із книг ви можете за цими посиланнями https://starylev.com.ua/hto-roste-u-parku та https://starylev.com.ua/hto-roste-v-sadu.
02-05-2019 11:06 |