0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект з трьох пізнавальних книжок про дерева

Ілюстрації: Була Оксана
Вік: Діти, 3-7
Вага: 1270 г
Розміри:220x290 мм

До комплекту увійшли три пізнавальні книжки про дерева, які створюють письменниця Катерина Міхаліцина та художниця Оксана Була.

«Хто росте у парку» - це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще - про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте.

Книжка «Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева і як їх розпізнати, це розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти правду про себе справжнього. 

«Хто росте у лісі» - історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки світ… тобто рідний ліс рятували. Але також і про те, скільки відтінків має осіннє листя буків і грабів, як готуються до зими ялина й модрина, чи мох дубовий – насправді мох і чому не можна палити сухостоїв, навіть якщо здається, що там ніхто не живе. 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Олена Сербіна
Добрий день. Підкажіть будь ласка коли з’явиться у продажі комплект книжок « Хто росте у парку» і « Хто росте в саду» дякую.
21-12-2017 16:44 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Орієнтовно - у перших числах січня. Проте ви можете підписатися на сайті, і ми повідомимо вам, як щойно комплект надійде у продаж.
21-12-2017 16:20 |
Avatar
Оксана Кулік
Цікаво було б побачити, що всередині книги. Будь ласка, додайте кілька фото.
28-04-2019 22:11 |
Avatar
Старий Лев
Добрий день. Розглянути сторінки із книг ви можете за цими посиланнями https://starylev.com.ua/hto-roste-u-parku та https://starylev.com.ua/hto-roste-v-sadu.
02-05-2019 11:06 |
Avatar
Добрий день. Коли приблизно з'явиться у продажу комплект книжок про дерева?
05-11-2020 9:14 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! Наразі відсутня книга "Хто росте у парку", вона надійде у продаж в найближчі місяці. Однак, дві інші книги доступні - "Хто росте в саду" https://starylev.com.ua/hto-roste-v-sadu і "Хто росте у лісі" https://starylev.com.ua/hto-roste-u-lisi.
05-11-2020 10:25 |
Avatar
Анна Олійник
Доброго дня! Велике прохання зробити ще одне видання цієї серії книг!!! Стільком старшим діткам подарувала, а своєму малючку ще не встигла докупити цю серію... Скажіть будь ласка, планується новий тираж??? Це пречудові книги, які, я впевнена, і далі купуватимуть!!!
14-05-2021 13:06 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! Ні, наразі додрук книг не планується. Втім, ми передамо ваші побажання нашій редакції.
14-05-2021 16:36 |