0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект пізнавальних книжок про дерева

Ілюстрації: Була Оксана
Вік: Діти, 3-7
Вага: 850 г
Розміри:220x290 мм

До комплекту увійшли дві пізнавальні книжки про дерева, які створюють письменниця Катерина Міхаліцина та художниця Оксана Була.

«Хто росте у парку» - це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще - про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте. Тому книжка стане в пригоді всім, хто хоче знати на ім'я найпоширеніші паркові дерева, навчитися розрізняти їх: у казковій ігровій формі завдяки чудовим ілюстраціям так легко запам'ятати, як вони виглядають, яка у них кора, насіння, листя, цвіт.

Книжка «Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева і як їх розпізнати, це розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти правду про себе справжнього. 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Олена Сербіна
Добрий день. Підкажіть будь ласка коли з’явиться у продажі комплект книжок « Хто росте у парку» і « Хто росте в саду» дякую.
21-12-2017 16:44 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Орієнтовно - у перших числах січня. Проте ви можете підписатися на сайті, і ми повідомимо вам, як щойно комплект надійде у продаж.
21-12-2017 16:20 |
Avatar
Оксана Кулік
Цікаво було б побачити, що всередині книги. Будь ласка, додайте кілька фото.
28-04-2019 22:11 |
Avatar
Старий Лев
Добрий день. Розглянути сторінки із книг ви можете за цими посиланнями https://starylev.com.ua/hto-roste-u-parku та https://starylev.com.ua/hto-roste-v-sadu.
02-05-2019 11:06 |