0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект пізнавальних книжок "Анімаліум" та "Ботанікум"

Ілюстрації: Скотт Кейті
Вік: Діти, 6+
Вага: 2400 г
Розміри:270x370 мм

Завітайте до «Анімаліума» та пізнавайте красу і розкіш тваринного царства. Двері цього музею відчинено двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Тут зібрано вражаючу колекцію з понад 160 тварин, яку буде цікаво розглянути відвідувачам різного віку. Дізнайтесь, як еволюціонували тварини, зазирніть до препараційних лабораторій та відкрийте для себе різноманіття природних середовищ планети Земля.

У книжці-музеї «Ботанікум» зібрано надзвичайну колекцію рослин: від крихітних водоростей до неймовірних рослин-хижаків. Тут також є гриби та лишайники дивовижних кольорів. Дізнайтеся про те, як еволюціонували рослини та як пристосувалися для того, щоб вижити.

   

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Наталя Шумік
Всім привіт! хочу подякувати ВСЛ за надзвичайні книжки прекрасної бездоганної якості! мені пощастило придбати цей комплект пізнавальних книжок "Анімаліум" та "Ботанікум" за передпродажем! Вони справді неймовірні та чудові! Величезний формат просто вражає, інформацію гарно і наглядно подано - справжній музей! гортаєш сторінку за сторінкою і не можеш налюбуватися цією книгою, а ще мені дуже сподобався папір книжок, - він наче під старовину, такий ніжно-бежевий, і добре читається! ще раз дякую! рекомендую однозначно всім!
17-04-2018 13:15 |
Avatar
Старий Лев
Дякуємо вам за добрі слова й бажаємо захопливих мандрівок рослинним і тваринним світами!
17-04-2018 13:21 |
Avatar
Михайло Воронков
Вітаю. Чи плануються до друку інші книги цієї серії?
25-10-2018 18:13 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Так, наприкінці листопада вийде "Історіум". Ви можете погортати перші сторінки книжки тут https://starylev.com.ua/istorium.
29-10-2018 10:26 |