0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект книжок «Веселий вступ до програмування»

Програмуйте із задоволенням! Ця книжка легко та невимушено допоможе вивчити основи однієї з найпопулярніших сучасних мов програмування – Python, що завдяки простому і зрозумілому синтаксису особливо пасує для новачків. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань ви зможете пізнати тонкощі мови Python. Навчитеся використовувати основні елементи цієї мови – списки, функції, модулі, малювати вбудованими інструментами Python та анімувати зображення і навіть зможете написати дві справжні комп’ютерні гри: забавку з м’ячем «Скок!» та бродилку «Містер Руки-палички біжить до виходу».

«JavaScript для дітей» — веселий посібник, вступ до основ програмування, із яким ви крок за кроком опануєте роботу з рядками, масивами та циклами, інструментами DOM та jQuery та елементом canvas для малювання графіки. Ви зможете писати та модифікувати HTML-елементи для створення динамічних веб-сторінок та напишете класні онлайн ігри «Знайди захований скарб», «Шибениця» та «Змійка». У цій книжці — безліч цікавих прикладів та кумедних ілюстрацій, а завдання з програмування наприкінці кожного розділу, надихнуть на створення власних приголомшливих програм. Утнімо щось крутецьке із JavaScript!

Scratch — це візуальна мова програмування, яка не ставить перед охочими її опанувати будь-яких вікових обмежень. З нею навчитеся створювати інтерактивні проєкти, включно із анімованими оповіданнями, презентаціями художніх творів і книг, науковими доповідями та іграми. Щоб не вводити незліченну кількість рядків коду в мові програмування, чому б не використати барвисті командні блоки та мультиплікаційні спрайти для створення потужних і цікавих скриптів?

 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Halyna Zhyrun
Дивовижні книги, придбала в подарунок для племінника - він в захваті! І я щаслива) Дякую!
30-06-2018 0:42 |
Avatar
Старий Лев
Дуже раді це чути :) І бажаємо приємних читань вашому племінникові!
02-07-2018 10:02 |
Avatar
Володимир Борисенко
Чудовi книжки! Сподобались i малим, i великим розробникам. :-)
12-07-2018 14:31 |
Avatar
Старий Лев
Раді це чути :)
12-07-2018 16:48 |
Avatar
А Скретч для дітей буде в продажі? Коли саме?
27-10-2018 17:36 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Так, уже працюємо над цією книжкою. Видання з`явиться у продажу орієнтовно в другій половині весни.
29-10-2018 10:02 |
Avatar
Ganna Ganna
Чудово! Вельми вдячна, що так скоро відправили замовлення, вчора вже отримали. Замовляла багато книг, тому думала, що потрібен час на формування замовлення. Але відправили вже в день замовлення :). цей комплект чудовий. Подарувала, молодшому брату йому скоро 8, любить вчитись, програмувати. Читати цікаво. Навіть сама, перед тим як подарувати проглянула, щось пам'ятаю, щось згадала. Дякую.
27-05-2019 13:31 |
Avatar
Старий Лев
Добрий день! Щиро дякуємо за відгук і бажаємо цікавих та пізнавальних читань!
28-05-2019 10:25 |
Avatar
Підкажіть скільки сторінок
10-04-2020 20:13 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! У книжці "JavaScript для дітей" 408 сторінок, у "PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування" - 400 сторінок.
11-04-2020 13:57 |