0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект книжок Тома Еґеланна

Дизайн обкладинки: Фоя Марія
Вік: Підлітки, 11-15
Вага: 600 г
Розміри:130x200 мм

14-річний Роберт із мамою вирушають до Рима, щоб дослідити нещодавно віднайдені катакомби. І звісно ж, Роберт потайки прокрадається туди, щоб самому все розвідати. Але темні тунелі катакомб ховають більше таємниць і небезпек, аніж здається на перший погляд... Хлопчикові до рук потрапляє священний амулет, за яким століттями полюють ченці давнього ордену. Чи зможе Роберт розгадати таємницю Священної Зірки і з’ясувати, що означає стародавнє пророцтво? І чи зможе відвернути загрозу, що нависла над цілим світом?

Пригоди юного Роберта продовжуються у книжці "Скарб із Міклаґарда". Археологи відшукали стародавній корабель вікінгів — і хлопець із мамою негайно вирушили на розкопки. Та вони навіть не сподівалися, що попереду на них чекають ще несподіваніші відкриття! Чи вдасться Робертові знайти міфічний скарб із Міклаґарда, розкрити таємницю загадкового привида з минулого і відвернути кінець світу? Чи зможе він втекти від злочинців і розшифрувати химерну рунну дощечку? Про це та багато іншого ви дізнаєтеся, прочитавши цю захопливу книжку.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Є продовження серії цих книг???
09-11-2018 20:23 |
Avatar
Олена Стронова
Чи буде ще "Таємниця катакомб" у наявності? Друга книга дуже захопила)
25-06-2020 3:12 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! Ні, найближчим часом додрук книжки не планується, однак ви можете придбати і почитати її в електронному форматі https://starylev.com.ua/tayemnycya-katakomb :)
25-06-2020 8:04 |