0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект книжок Дарії Цвєк

Вік: Дорослі, 18-100
Вага: 2620 г
Розміри:205x240 мм

У комплект входять три книжки знаменитої галицької господині та кулінарки Дарії Цвєк:  «Солодке печиво», «Малятам і батькам», «У будні і свята».

У трьох розділах книги «Солодке печиво» – «Печиво», «Солодкі страви» та «Домашні заготівлі» – подано понад п’ятсот рецептів, у яких вказано набір продуктів і опис технологічного процесу приготування виробів з різних видів тіста, а також кремів, начинок, помадок, які використовують для оздоблення тортів, тістечок, пудингів та інших різноманітних ласощів.

Книга «Малятам і батькам» – це унікальна мандрівка традиційними та дитячими святами. Тут міститься чимало корисних порад – як створити для Ваших дітей і всієї родини особливу святкову атмосферу в домі, навчити наймолодших членів сім’ї добрим манерам, етикету, мистецтву готувати і красиво сервірувати стіл, прибрати ялинку, власноруч виготовити і подарувати одне одному невеличкі подарунки. 

У книзі «У будні і свята» зібрано усі секрети приготування страв на щодень. Тут детально розписане меню від кожної пори року до кожного дня, що має тиждень, усіх дванадцяти місяців. 

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати