0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Тираж закінчився
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект книг «Книга року ВВС»

Вік: Дорослі, 18-100
Рік видання: 2016
Вага: 1210 г
Розміри:130x200 мм

У комплект входять чотри книги-переможці літературної премії «Книга року ВВС»:

«Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» Катерини Калитко. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу — так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. 

«Фелікс Австрія» Софії Андрухович – історія двох жінок, чиї долі переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

«Дім у Бейтінґ Голлов» Василя Махна. Події, що про них йдеться у збірці короткої прози, відбуваються за різних часів і на різних континентах, проте хай у чиї вуста вкладено історію – чоловіка за п’ятдесят, літньої вдови чи малого хлопчиська, – їм віриш. Адже це безсторонні розповіді про долі цілком різних людей, чесні й позбавлені пафосу.

«Забуття» Тані Малярчук. У центрі роману постає В’ячеслав Липинський, український історик польського походження, філософ і невдалий політик, засновник українського монархізму. Авторка вкладає розповідь про цього чоловіка в уста молодої жінки, нашої сучасниці, котра досліджує старі газети, щоб віднайти власну ідентичність і доторкнутися до минулого, яке вирізали з її історії, як з кіноплівки.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати