0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Комплект книг «Книга року ВВС» обкладинка
Повідомити, коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!

Комплект книг «Книга року ВВС»

Рік видання:2016 p.
Обкладинка:Тверда
Вік:Дорослі, 18-100
Вага:1210 г
Розміри:130x200 мм
Анотація

У комплект входять чотри книги-переможці літературної премії «Книга року ВВС»:

«Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» Катерини Калитко. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу — так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. 

«Фелікс Австрія» Софії Андрухович – історія двох жінок, чиї долі переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

«Дім у Бейтінґ Голлов» Василя Махна. Події, що про них йдеться у збірці короткої прози, відбуваються за різних часів і на різних континентах, проте хай у чиї вуста вкладено історію – чоловіка за п’ятдесят, літньої вдови чи малого хлопчиська, – їм віриш. Адже це безсторонні розповіді про долі цілком різних людей, чесні й позбавлені пафосу.

«Забуття» Тані Малярчук. У центрі роману постає В’ячеслав Липинський, український історик польського походження, філософ і невдалий політик, засновник українського монархізму. Авторка вкладає розповідь про цього чоловіка в уста молодої жінки, нашої сучасниці, котра досліджує старі газети, щоб віднайти власну ідентичність і доторкнутися до минулого, яке вирізали з її історії, як з кіноплівки.

Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати