0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект книг Генрі Марша

Автор: Марш Генрі
Дизайн обкладинки: Зьобро Оксана, Гайдучик Назар
Вік: Дорослі, 18-100
Вага: 700 г
Розміри:130x200 мм

У комплект входять дві книги Генрі Марша:

«Історії про життя, смерть і нейрохірургію» - у цій книжці спогадів і роздумів відомого британського нейрохірурга ви знайдете багато захоплюючих історій, у яких головне – це етика стосунків між лікарем та пацієнтом, тонка межа між гіркою правдою і крихкою надією. Бути висококласним нейрохірургом – цього не досить, щоб бути Генрі Маршем. Треба ще мати найкращі людські якості – доброту, вимогливість до себе, любов до людей і неабиякий талант оповідача.

«Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» - завершуючи свою майже сорокарічну лікарську кар’єру, автор розмірковує про сенс людського існування, про суть праці лікаря, труднощі професії й про те, чим може обернутися відчайдушне бажання продовжити пацієнтові життя за всяку ціну.

Ці книжки доступні також в електронному форматі: «Історії про життя, смерть і нейрохірургію»«Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга».

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Що за фігня? Для того, щоб заплатити за книжку, я повинен ввести пароль до мого рахунку в банку? Що, вже бракує даних банківської карти? Ви там пальнулися, чи що?
30-10-2017 19:46 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Оплата замовлень на сайті "Видавництва Старого Лева" здійснюється через сервіс LiqPay. Згідно особливостей цієї платіжної системи, якщо оплата проводиться з картки ПриватБанку, то LiqPay просить пароль до Приват24. LiqPay самостійно обирає варіант підтвердження оплати, і ми, на жаль, не маємо впливу на цей вибір.
31-10-2017 10:00 |
Avatar
Здається мені, там потрібен пароль не від банку/рахунку, а одноразовий пароль, який приходить на телефон. Ця штука називається 3D secure, і існує для того, аби додатково убезпечити вашу картку (щоб, знаючи номер та інші дані картки, не можна було здійснити ніяких операцій).
05-04-2018 20:05 |
Avatar
Хочу придбати дві книжки Г. Марша
03-06-2018 11:35 |
Avatar
Старий Лев
Тоді ви можете замовити їх тут або ж придбати у книгарнях Старого Лева у Львові, Києві, Одесі та Дніпрі.
04-06-2018 13:56 |