0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
Ця книга не має електронної версії

Комплект "Хрестоматії для 1-2 й 3-4 класів"

Вік: Діти, 6-9
Вага: 770 г
Розміри:170x225 мм

Відтепер першо- і другокласники мають цікаву та яскраву хрестоматію для читання. Вірші, оповідання та казки сучасних авторів з ілюстраціями сучасних художників розважать і ненав’язливо вчитимуть наймолодших школяриків уважному ставленню до навколишніх та довкілля, допоможуть долати страх, сприятимуть покращенню пам’яті та розвитку мовлення. А також діти зможуть відкрити для себе нових письменників, чиї твори зможуть прочитати на дозвіллі.

Читати хрестоматію сучасної української літератури у третьому та четвертому класі сьогодні цікаво і захопливо. У ній і слова та ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського і Руслани, і веселі вірші Івана Андрусяка, і дивовижні пригоди від Тетяни Стус, Валентини Вздульської, Лариси Денисенко, і стильні поради від Оксани Караванської, і ще багато цікавих історій від сучасних письменників та художників-ілюстраторів.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Ну на українській мові то добре, але можна ж вибрати для дітей цікавих авторів, а не положинського і руслану?
19-02-2020 18:25 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! До книги обиралися твори за багатьма різними критеріями, аби книга була цікавою та корисною для дітей, а наповнення хрестоматії рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
20-02-2020 12:16 |