0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон
Ця книга не має електронної версії

Комплект "Хрестоматії для 1-2 й 3-4 класів"

Вік: Діти, 6-9
Вага: 770 г
Розміри:170x225 мм

Відтепер першо- і другокласники мають цікаву та яскраву хрестоматію для читання. Вірші, оповідання та казки сучасних авторів з ілюстраціями сучасних художників розважать і ненав’язливо вчитимуть наймолодших школяриків уважному ставленню до навколишніх та довкілля, допоможуть долати страх, сприятимуть покращенню пам’яті та розвитку мовлення. А також діти зможуть відкрити для себе нових письменників, чиї твори зможуть прочитати на дозвіллі.

Читати хрестоматію сучасної української літератури у третьому та четвертому класі сьогодні цікаво і захопливо. У ній і слова та ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського і Руслани, і веселі вірші Івана Андрусяка, і дивовижні пригоди від Тетяни Стус, Валентини Вздульської, Лариси Денисенко, і стильні поради від Оксани Караванської, і ще багато цікавих історій від сучасних письменників та художників-ілюстраторів.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.

Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Ну на українській мові то добре, але можна ж вибрати для дітей цікавих авторів, а не положинського і руслану?
19-02-2020 18:25 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! До книги обиралися твори за багатьма різними критеріями, аби книга була цікавою та корисною для дітей, а наповнення хрестоматії рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
20-02-2020 12:16 |