0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Іздрик: «Ілюстрації Мар’яни ідеально поєднуються з моїми віршами»
Ліниво і ніжно було у Львівській Копальні Кави під час виступу Юрка Іздрика та тріо «Мар’яничів» (Мар’яни Савки, Юрія Романіва, Сергія Гуріна). І хоча Іздрик лякав присутніх перспективою «музичного хаосу», все ж «Меланхолії» взяли верх і лірика Юрка вдало сплелась з музичними імпровізаціями «Мар’яничів». Як це було – читайте далі.
 
«Веду антропологчні експерименти – спостерігаю за людьми, - розповів Юрко. -  Люблю спостерігати за  Мар’яною. Її  реально пре: вірші пише, співає і тут бачу – почала малювати аквареллю... А я – людина далека від сентиментів - відверто кажу, що високо ціную свою поезію, натомість не люблю своїх прозових книжок. І те ж саме можу сказати колегам в очі... Так от, Мар’янині акварелі мені страшно сподобалися. Я знав, що вона не одразу погодиться проілюструвати мою збірку. Але вирішив переконати її, що ці напів професійні малюночки ідеально підійдуть до моїх напів професійних віршів».
 
«Якщо серйозно, то книжка дуже глибока і пробирає не на жарт, - зауважила Мар’яна. - Так, тут багато кохання, багато жінок, але ще більше – глибоких сенсів. Насамперед, це історія людини з усіма її переживаннями і фобіями».
 


«Найбільше моє переживання було тоді, коли я з постів у ФБ дізнався, що Мар’яна на половині книжки пішла в художню школу вчитися професійно малювати, - поділився Іздрик. -  У мене сталася істерика, дзвоню: «Мар’янко, не ходи в ті школи, весь твій «наїв» зіпсують!». Але то був мій єдиний зрив, решта ми працювали в синхроні. Наприклад, мені хотілося , щоб в ілюстраціях була присутня гра світла й тіні. І Мар’яна придумала скомпонувати ілюстрації за принципом колажу, ілюстрації витнуті, поєднані між собою і відзняті. Якщо придивитеся, ви побачите тіні під квітами. Тобто це справжній «дєвочковий альбом».
 
«Ми з Іздриком знаємося 100 років, але у нас ніколи  не виходить порядних презентацій», - додала Мар’яна. «Тому прошу сприймати наш сьогоднішній виступ не як концерт, а як репетицію. Ми до цього мали лиш одну репетицію. То це якраз буде друга. Приготуйтесь до музичного хаосу», - жартував Іздрик (хоча репетиція справді була лиш одна).
 


 
 
Вам може бути цікаво
Юрко Іздрик: Я перекладаю на слова власні переживання
Маріанна Кіяновська: «"Іван і Феба" – це абсолютний роман»
Олег Сенцов: «У кожної людини можна чогось навчитися, пропри її посади і регалії»
Дорж Бату: Я знайшов в Україні справжнє суспільство, де поважають одне одного
Ілларіон Павлюк: Ідеальний фантастичний світ – той, в який читач здатен повірити
Ірина Славінська: «Перед кожним із нас уявне трюмо – у кожному з дзеркал ми трохи інші, це наші запасні життя»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати