0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дві книжки «Видавництва Старого Лева» відзначив Всеукраїнський бібліотечний Біографічний рейтинг
Днями у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського в Києві оголосили фіналістів Всеукраїнського бібліотечного Біографічного рейтингу за 2018 рік.
 
У номінації «Довідкові біографічні видання» диплом ІІ ступеня отримала книжка «#НАШІ на карті світу» Уляни Скицької, яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Також диплом ІІ ступеня у номінації «Життєпис» отримала біографія Віри Агеєвої «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета». Обидві книжки також потрапили до топ-10 рейтингу у кожній з номінацій.
 
 
Щорічний Всеукраїнський бібліотечний «Біографічний Рейтинг» започатковано 2018 року з нагоди 100-літнього ювілею Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та 25-ліття від дня заснування Інституту біографічних досліджень НБУВ задля популяризації доробку в галузі біографістики, біографіки ті біобібліографії вчених, краєзнавців і бібліологів України.
 
 
Відбір відбувається за номінаціями: «Життєпис», «Персональний покажчик», «Збірник біобібліографічних матеріалів», «Джерела біографії (автобіографія, мемуари, листування)», «Довідкові біографічні видання», «Дослідження з теорії та методики біографістики», «Колективний портрет». Довгий список формується на основі пропозицій, наданих виключно бібліотечними установами України. Короткі списки та фіналістів визначають Експерти у складі не менше 25 осіб із числа провідних фахівців з біографіки, біографістики та інших споріднених історичних дисциплін країни, чия актуальна діяльність прямо пов‘язана зі створенням, аналізом, рецензуванням і поширенням біографічного знання.
 
Вам може бути цікаво
Віммельбух, алігат та Іван Франко: Топ-5 книжкових відкриттів
Виходить друком книжка оповідань, написаних Олегом Сенцовим в ув’язненні
Український рік: 7 книжок до Дня Незалежності
Ірина Славінська презентує книгу есеїв «Мої запасні життя» у Києві
Передпродаж нового роману Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Дев’ять життів Крістофера Чанта
stary_lev Стежити
дописів читачів