0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Що таке букси?

Книжки – це свого роду капітал, який Ви вкладаєте у себе чи в когось. А у Спільноті Старого Лева придбані книжки чи сувеніри перетворюються ще й на реальні гроші – спеціальну валюту спільноти БУКСИ.

Як накопичувати букси?

Щоразу, коли Ви замовляєте книжки ВСЛ на сайті starylev.com.ua, у книгарнях видавництва у Києві та Дніпрі, а також в офісах у Києві та Львові, Ви маєте можливість накопичувати на власний рахунок спеціальну валюту Спільноти – букси. Кількість буксів розраховується від суми замовлення та становить 10% від суми замовлення:

«кожні 10 грн. = 1 букс»Увага!

Букси нараховуються лише при розрахунку готівкою або за допомогою банківської картки. При оплаті замовлення буксами (повністю або частково) – нові букси нараховуються лише за суму, оплачену гривнями.

На акційні товари зі знижками букси не нараховуються.

Як витрачати букси?

Ви можете частково або повністю оплатити буксами будь-яке замовлення на нашому сайті, в офісах ВСЛ у Києві та Львові, а також у книгарнях Старого Лева у Києві та Дніпрі за таким курсом:

«1 букс = 1 грн.»

Як перевірити баланс?

— У нас на сайті в персональному кабінеті;
— в оператора служби підтримки, зателефонувавши за номером 0 800 501 508 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

Який термін дії буксів?

Накопичені букси мають бути використані протягом 12-ти місяців з часу їх нарахування, в іншому випадку вони будуть списані з особистого рахунку. Слідкуйте за терміном у своєму робочому кабінеті.

Чи є ще якісь переваги?

Подарунки і сюрпризи

Щоквартально найактивніші учасники Спільноти отримуватимуть приємні сюрпризи. У Спільноті Ви зможете долучитися до цікавих розіграшів, подарункових акцій та відчути, що Старий Лев любить і цінує своїх друзів.

Новини

Як учасник Спільноти Ви завжди будете отримувати найсвіжіші новини про книжки та все, що їх стосується.

Зворотний зв’язок

Відповіді на Ваші запитання Ви можете отримати за телефоном 0 800 501 508 або написавши на електронну скриньку spilnota@starlev.com.ua