0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Як стати хорошим блогером? Поради 12-річного профі
 
Kid’s Blog Club опублікував гостьовий пост дванадцятирічного Вільяма. Вільям - талановитий і творчий автор уже двох блогів. Основні його дописи про повсякденне життя знаходиться тут.
 
Вільям пише:
 
Блоги - це цікава річ. Є багато способів вести блог і багато речей, про які можна писати там.
 
Це мої п'ять порад про те, як стати хорошим блогером.
 
Дізнайтеся думку. Розкажіть своїм друзям і родині про свій блог, запитайте, що вони про нього думають. Чи подобаються їм ваші дописи? Чи подобається їм ваш контент? Чи подобається їм назва? Поставте всі ці запитання і отримайте чесну думку, яку використайте для покращення вашого блогу.
 
Блог про те, що ви знаєте і що вам подобається. Деякі люди пишуть блог про ті речі, про які пишуть УСІ задля того, щоб отримати більше переглядів. У той час, коли всі пишуть на популярні теми, ви будете насолоджуватися блогом в рази більше, якщо писатимете про те, що ВАМ подобається. Тоді ви можете створити більш ґрунтовні записи в блозі і одночасно отримаєте задоволення.
 
Спробуйте знайти певний стиль писання блогу, який би зробив Ваш сайт унікальним. Наприклад, ви можете писати огляди на фільми і книги, або ж ви могли б зробити навчальне відео DIY (Do It Yourself — «зроби це сам» - ред.) або про макіяж.
 
Графік. Подумайте про графік. Як часто ви розміщуватимете записи у своєму блозі – щодня чи щомісячно. Складіть графік, який буде для вас зручним.  Чи хочете ви вести блог кожного дня? Чи ви не зможете так часто, тому писатимете щотижня - вирішувати вам.
 
Будьте цікавими. Коли ви пишете блог, дуже легко зісковзнути в пастку написання нудним способом. Наприклад, якби я писав рецензію на фільм ось так: «Це було цікаво, це було дуже добре, і я насолоджувався переглядом». Це досить нудний спосіб. Ви могли б написати наступне: «Цей фільм видався мені дуже цікавим. Це дуже захоплюючий фільм і відзнятий на хорошому рівні». Це приємніше і більш захоплюватиме увагу Ваших читачів.
 
Я сподіваюся, що ці поради допоможуть вам з вашим блогом.
 
Вільям

 
Вам може бути цікаво
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
Знижки на дитячі книжки до 40%!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Лексикон львівський: поважно і на жарт»
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати