0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Як розважалися письменники
 
Усі ми діти, не залежно від нашого віку. Тож не дивно, що навіть відомі особи, автори знаменитих серйозних творів інколи вдавалися до жартів та  розіграшів. Як у дорослому віці розважалися відомі письменники? Які незвичайні звички та упередження мали? Про це у своїй книзі «Таємне життя великих письменників» написав американець Роберт Шнакенберг.
 
У молодості Вільям Шекспір кілька разів потрапляв у неприємності через браконьєрство. Вважають, що майбутній письменник полював на оленів на землях свого сусіда, члена магістрату Томаса Люсі. Начебто на похороні Шекспіра навіть священик висловився про погані вчинки письменника та його пристрасть до оленини.
 
А ось Джордж Гордон Байрон мав славу Казанови. Це провокувало не один скандал протягом життя поета. Через любовні походеньки Байрона навіть відмовилися поховати у Вестмінстерському абатстві. Про життя поета ми могли б дізнатися більше, якби не його друзі. Після смерті Байрона вони знайшли його щоденники, прочитали й з переляку все спалили…
 
Едгар Аллан По пишався тим, що зміг вступити до Військової академії у Вест-Поінті. Проте через пристрасть до алкоголю  його швидко витурили із навчального закладу. Зрештою, По весело проводив час не лише у студентські роки. Якось він продав нью-йоркській газеті «Сан» статтю про перший переліт через Атлантику на повітряній кулі. По описав детально усю подорож та саму повітряну кулю. І все було б чудово, якби не той факт, що вся стаття була вигадкою. 
 
Родина Бронте славилась не лише письменницькими талантоми сестер Шарлотти, Емілі та Енн, а й їхніми дивацтвами. Їхній будинок з трьох сторін був оточений цвинтарем. Дівчата, які не отримали шкільної освіти та були виховані батьком, розважалися, як могли. Вигадували невідомі світи, а історії про них занотовували на коробках з-під цукру. У дорослому віці вони покидали батьківській дім, але швидко поверталися назад. Найбільш ексцентричною вважають Емілі. Вона могла кілька годин мовчки розглядати білі віконниці. І про що вона думала у той час?
 
Лев Толстой був відомий своїм егоцентричним максималізмом. Він нічого не робив упівсили. Якось, переконавши себе, що відмова від м`яса сприяє душевному спокою, він сів на сувору дієту. Проте Толстой дуже різко реагував на тих, хто не погоджувався із його поглядами.  Так, він мав конфлікт із Іваном Тургенєвим з приводу його надмірної уваги до свого здоров`я та виховання позашлюбної доньки Поліни. 
 
Марк Твен був відомим гумористом. Він часто розповідав на публіці різні анекдоти. Навіть три його запатентованих винаходи (а такі були) виявилися дуже кумедними: підтяжки із функцією саморегуляції, історична гра, яка сприяє розвитку пам`яті, та альбом для газетних вирізок із клейкими сторінками. Зрештою, лише останній винахід приніс письменнику хоч якийсь прибуток.
 
Автор серії творів про пригоди Шерлока Холмса, Артур Конан Дойль, мав би бути серйозним та врівноваженим письменником. Виявляється, що насправді він відвідував стриптиз клуби, намагався спілкуватися з мертвими та навіть довести існування фей
 
Відомий випадок, коли авторка ще однієї серії детективів Агата Крісті зникла на одинадцять днів. Її знайшли в одному із йоркширських готелів, зареєстровану під вигаданим ім`ям. Спершу Крісті вдавала, наче у неї амнезія, і вона не пам`ятає, як там опинилась. А через багато років зізналась, що це був один із пунктів плану, щоб повернути чоловіка до родини.
 
А ось автор «Володаря перснів» Джон Р.Р. Толкін лякав усіх міських жителів своїм стилем водіння. Він ненавидів автомобілі, і навчився їздити лише у період Другої світової війни. На дорозі письменник керувався девізом: «Нападай на них, і вони роз'їдуться у різні сторони». Йому не вдавалося вслідкувати за ситуацією на дорозі, то ж дуже часто люди бачили, як він намагався протаранити чиюсь автівку на головній вулиці Оксфорда. 
 
Вам може бути цікаво
«140 децибелів тиші». Уривок із книги
Ілларіон Павлюк: «Головна мета книжки показати, що добро існує»
Футорський Любомир
Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування
Коли життя стає музикою, а музика – рікою
Заяць Ірина
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати