0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Як ми відкривали книгарню Старого Лева рік тому
Вже 13 та 14 квітня одна з львівських книгарень Старого Лева, що на вул. Краківська, 3, святкуватиме свій перший День народження! Сьогодні це улюблене місце багатьох дітлахів і дорослих. Команда «Видавництва Старого Лева» робить усе для того, аби ви заходили до нас частіше, а ваше перебування у нашій книгарні-кав'ярні Старого Лева у серці Львова було мегакомфортним. Бо щасливі ви – щасливі й ми. Відкриття нової книгарні-кав'ярні – це завжди круто: для компанії, для міста, для людей. Однак і не менш стресово.
 
Переглядайте й порівнюйте, як Книгарня-кав'ярня Старого Лева змінилися з дня відкриття. А тим часом наша команда пригадує, як відкривали нову книгарню рік тому.
 
 
Захар Уляницький, менеджер мережі книгарень «Видавництва Старого Лева»
 
Пам’ятаю, як за день до відкриття добігаю до книгарні, однією рукою протираю очі, а іншою – обдзвонюю усіх по телефону. А далі все як по кадрах: прийняти поставку (скільки ж було тих книжок!), усе помити, розкласти, нічого не забути, врешті забути, знову згадати, домовитись хто скільки годин спить і коли повернеться, але в результаті залишитись в книгарні й наминати вареники з картоплею о 5-ій ранку.
 
А потім вже світанок, хвилини до відкриття… і перші щасливі відвідувачі.
 
Минув рік, а я і досі не вірю, що ми це зробили так швидко.
 
   
 
 
Настя Предка, менеджерка книгарні
 
В момент, коли я вперше зайшла в книгарню (а це за ±15 годин до її відкриття), то й не знала за що братись: підлога вся в пилюці, недомонтовані двері, стіни, що ще не висохли від фарби, було дуууже багато роботи. Але й було найголовніше – це люди, котрі за період моєї роботи в видавництві стали набагато більшим, ніж просто "співробітники". 
 
Пам'ятаю як посеред ночі монтували комод. Скажу по секрету, в мене виходило краще, ніж у мого колеги (тільки тсс!). 
 
Насправді день народження книгарні навіть важливіший, ніж мій власний. Ну я ж до нього так не готувалась!
 
Зранку ми переживали, бо не знали, чи прийдуть відвідувачі, який буде зворотній зв'язок і чого взагалі очікувати від цього дня. Але коли я побачила серед натовпу людей очі відвідувачів, які так само тішились відкриттю, як і я, то зрозуміла, що ми все робимо правильно. Вже ближче до 12 години дня черга було величееезною і так до самого кінця робочого дня. Особливо добре пам'ятаю дівчинку, котра була однією з перших відвідувачок і разом із мамою подарували нам цукерки :)
 
 
 
Артем Кошелев, менеджер з продажу
 
Мені дуже чітко згадується момент, коли всі ледь втримували радість і усмішку на обличчі, коли дізнались, що ми все ж таки відновлюємо діяльність книгарні (попередньо книгарня Старого Лева розташовувалась на пл. Ринок), і знову зможемо приступити до роботи і з книжками, і з покупцями. Радість настільки переповнювала нас, що ми готові були працювати безупинно всі 24 години у добі для того, щоб наші відвідувачі були задоволені тим що ми для них створюємо.
 
Мені здається, ми зробили неможливе – відкрили книгарню надзвичайно швидко. Як би це дивно і шалено не звучало, але ми змогли, і всі залишились все ще сповнені сил. Хтось взагалі не спав, хтось спав декілька годин, а хтось обідав о 5 ранку, саме так, обідав!
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Ганна Яновська: «Ця книжка виникла внаслідок абсолютно химерного параду подій»
Безсмертя
«Казки під ялинку» – ідеальна книга для сімейних вечорів
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Історія Емми Вотсон
Творити від нуля до безкінечності: рецензія на збірку Марії Титаренко
Книжки під подушку й під ялинку: 10 порад від Старого Лева
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати