0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Всесвіт та час Стівена Гокінґа: чотири фільми про геніального науковця
Сайт Стівена Гокінґа, фото - TED S. WARREN/AP
 
Стівен Гокінґ — відомий усьому світові фізик-теоретик, який увійшов в історію завдяки дослідженням в галузі астрофізики, зокрема теорії чорних дір. Також є автором низки видань - не лише наукових праць для дорослих, а й популярних творів для дітей. Зокрема – написана у співавторстві з донькою Люсі серія книг про хлопчика Джорджа та його космічні подорожі, що виходить українською у «Видавництві Старого Лева». Стівен Гокінґ не тільки став визначною особистістю у галузі астрофізики, а й змінив ставлення до науки сотень тисяч людей. Про непростий шлях науковця зняли кілька фільмів, як документальних, так і художніх. Дивимось! 
 
«Коротка історія часу» - перша документальна стрічка про Гокінґа, яку глядачі побачили у 1991 році. Режисером фільму став Еррол Морріс. Загалом стрічка – це зібрання інтерв`ю астрофізика, а також його колег, родини та друзів.
 

 
У 2004-му телекомпанія ВВС представила фільм «Гокінґ», над яким працював режисер Філіп Мартін. У центрі сюжету – ранній етап життя науковця від докторантури та формування теорії Великого вибуху до боротьби із важкою хворобою. Роль Гокінґа у фільмі зіграв британський актор Бенедикт Камбербетч («Шерлок», «Гра в імітацію», «Доктор Стрендж»).
 

 
Ще один фільм про науковця, цього разу документальний, з`явився у 2013 році. Зняв стрічку режисер Стівен Фінніган. «Гокінґ» - екстраординарна історія з ексклюзивними моментами з особистого життя професора Гокінґа; це подорож у минуле і сьогодення вченого.
 

 
Великої популярності набула стрічка «Теорія всього» 2014 року, знята на основі книги «Подорож у нескінченність: моє життя зі Стівеном» Джейн Гокінґ. Картина розповідає про Стівена і його дружину Джейн від першої зустрічі у Кембриджі 1964-го і протягом усіх років спільного життя.  Режисером кінокартини став Джеймс Марш. Роль Гакінґа зіграв Едді Редмейн («Дівчина з Данії», «Фантастичні звірі і де їх шукати»), Джейн -  Фелісіті Джонс («Інферно», «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія»).
 

 
Вам може бути цікаво
Книги у кіно. Що читають Аквамен, Вінсент ван Гог та Сімпсони?
Даруємо знижку на 4 книжки тижня про котика Сплета!
10 фактів про Фоззі
Знижка - 20% на всі комплекти!
Тест. Неймовірні факти та трішки вигадок про #Наших
Коко, Кірі та різні дива!
stary_lev Стежити
дописів читачів