0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
«Ти те, що ти читаєш». Як у світі рекламують книги

Insider   

Ми знаємо, що книга – це не лише джерело інформації, але й витвір мистецтва. Також не таємниця, що саме обкладинка книги є найпершим і найефективнішим рекламним інструментом. Зрештою, реклама та мистецтво теж взаємозалежні речі. Давайте подивимось, як творчо можна популяризувати книги та читання.

«Читай. Будь цікавим» - слоган рекламної кампанії сервісу з індивідуального підбору книг «Pulpbooks».  Основна мета цих плакатів показати, що усі віддають перевагу спілкуванню з розумними, ерудованими людьми (розробник -  компанія  «Lowe Bull»).

 

«Книга – найкращий друг» - головне повідомлення реклами мережі книгарень «Steimatzky» в Ізраїлі. Персонажі з книг – чудова компанія і справжні друзі, які завжди будуть поруч (Розробник– компанія «ACW Grey»).

Дивує своїми цікавими рекламними рішеннями відоме британське видавництво «Penguin Random House». Спершу вони пропонують відволіктися читанням від сірих буднів, особливо під час очікування на зупинках транспорту (Розробник – агентство «Saatchi & Saatchi»).

Потім дають читачам обрати «Книгу на будь-який смак». Пінгвін, логотип видавництва, зшитий вручну та прикрашений рюшами та намистинками – як дизайн обкладинки для книг про хобі, пінгвін, сконструйований із металевих балок – для наукової фантастики тощо (Розробник – агентство «Y&R Beijing»).

Після цього «Penguin Random House» запустили ще один проект, цього разу для реклами аудіокниг. На постерах зображені відомі письменники, як-от Марк Твен чи Оскар Вайльд, але у вигляді навушників. Так, ніби самі автори начитують свої твори вам на вушко (розробник – дизайнер Talha Nazim).

 

А от мережа книжкових магазинів «Vientu Monnaie» використала у рекламі книжки з «обличчям». На плакатах бачимо, що, читаючи ту чи іншу книгу, ми можемо приміряти на себе образ будь-якого персонажа (розробник – агентство «Love Agency»).Перетворитися на Дон Кіхота? Чи мумію? Все можливо :)

 

А яку цікаву рекламу читання та книг бачили ви?

 

Вам може бути цікаво
Казкові істоти та де їх шукати: єдинороги vs гномики
Ганна Яновська: «Ця книжка виникла внаслідок абсолютно химерного параду подій»
Безсмертя
«Казки під ялинку» – ідеальна книга для сімейних вечорів
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Історія Емми Вотсон
Творити від нуля до безкінечності: рецензія на збірку Марії Титаренко
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати